تایمر برق آنالوگ پریزدار 24 ساعته مدل GMT03A

تایمر آنالوگ برق پریز دار روزانه 96 برنامه

دستگاه تایمر قطع و وصل خودکار برق از نوع تایمرهای آنالوگ، با توانایی برنامه‌ریزی شدن برای 48 بار قطع و 48 بار وصل جریان برق در 24 ساعت شبانه روز، بدون نیاز به باتری، دارای نمایش‌گر وضعیت چراغ LED، ویژه خاموش و روشن کردن اتوماتیک انواع دستگاه‌های برقی پمپ باغ‌بانی، کشاورزی و آکواریوم، لامپ، نورپردازی و چراغ، وسایل سرمایشی و گرمایشی و...

 • تایمر برق 24 ساعته آنالوگ پریز دار
 • مناسب روشن و خاموش کردن وسایل برقی
 • دارای چراغ LED نمایشگر وضعیت کاری
 • دارای کلید گزینش روشنی دائم یا طبق برنامه
 • برنامه‌ریزی و تکرار هر روز بدون نیاز به تنظیم
ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه محدود
246,560 تومان 268,000 تومان
‎−8%
مرجع:
نام تجاری:
اضافه به مقایسه0
معرفی

ویژگی‌ها و امکانات تایمر قطع و وصل برق 24 ساعته

 • پریز تایمر دار تک کانال مدل GMT03A
 • امکان تنظیم و برنامه‌ریزی برای 24 ساعت و تکرار آن در روزهای بعدی بدون نیاز به تنظیم دوباره
 • دارای 96 پین برای تنظیم 96 برنامه- 48 بار قطعی + 48 بار وصل جیان برق در روز
 • میزان دقت تنظیم هر پین 15 دقیقه - حداقل زمان قابل تنظیم 15 دقیقه
 • بدون نیاز به منبع تغذیه و باتری جهت ذخیره تنظیمات و نگه‌داری ساعت تایمر ( کارکرد با اتصال به پریز برق 220 ولت )
 • کاربری ساده و تنظیم برنامه‌ها تنها با استفاده از بالا پایین کردن سوئیچ سگمنت‌ها
 • دارای چراغ LED نمایشگر وضعیت روشن یا خاموش بودن دستگاه
 • پشتیبانی با برق 220 ولت 16 آمپر 50 هرتز

معرفی کوتاه پریز تایمر دار آنالوگ

اگر به زبان ساده قصد توضیح درباره‌ی این کالا را داشته باشیم، می‌توان چنین آغاز کرد که با دستگاه زمان‌سنج یا تایمر برق، می‌توانید آن را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که در 24 ساعت شبانه روز، از 1 بار تا 96 بار به صورت خودکار و بدون نیاز به حضور شما، جریان برق را قطع یا وصل کند. ( یک بار تایمر را تنظیم کرده و این برنامه هر روز تکرار می‌شود )

پریز تایمر دار برق قطع و وصل خودکار

این تایمر آنالوگ دارای یک پریز برق معمولی است که می‌توان دوشاخه‌ی برق یا کابل برق یک دستگاه برقی 220 ولتی ( پمپ آب ، یخچال پنکه ، کولر ، تجهیزات آزمایشگاهی ، نور گل‌خانه پرورش گیاه ، نور مربوط به دام‌داری ها و ... ) را به آن وارد کرد. همچنین این دستگاه دارای یک دوشاخه برق است. این دوشاخه را باید به پریز برق متصل کرد.

در واقع این دستگاه یک واسط یا فیلتر است میان پریز برق ( جریان برق ) و دستگاه برقی شما. با این شرایط و با برنامه‌ریزی و تنظیم پریز تایمر دار، دستگاه‌های برقی شما در زمان‌های مشخص شده از طرف شما روشن یا خاموش می‌شوند. برای نمونه می‌توانید مشخص کنید که:

 1.  تایمر پمپ آب آکواریوم شما را در ساعت 5.15 دقیقه بامداد روشن و در ساعت 5.30 دقیقه خاموش کند.
 2. هنگامی که مسافرت هستید، تایمر در ساعت 21.15 دقیقه شب یک لامپ روشنایی همراه با رادیو را در خانه روشن و در ساعت 22.30 خاموش و دوباره ساعت 22.45 دقیقه روشن و در ساعت 24 خاموش کند.
 3. دستگاه تجهیزات آزمایشگاهی پزشکی را در ساعت 3.25 دقیقه بامداد روشن و در ساعت 5.40 دقیقه بامداد خاموش کند.
 4. جریان برق لامپ‌ها و نورپردازی فروشگاه و ویترین مغازه یا مجتمع تجاری را از ساعت 18.45 دقیقه وصل و در ساعت 24.30 دقیقه قطع کند.
 5. نورگلخانه پرورش گل یا قارچ یا بخاری گلخانه‌ها و دامداری‌ها را در ساعت 12.15 دقیقه روشن و در ساعت 12.30 دقیقه خاموش و دوباره در ساعت 15.15 دقیقه روشن و در 15.30 دقیقه خاموش و به همین ترتیب ادامه دهد.

موارد  استفاده از تایمر برق آنالوگ

از پریز تایمر دار یا همان تایمر برق آنالوگ برای موارد گوناگونی می‌توان بهره برد. در واقع نمی‌توان دقیق به یک مورد ویژه اشاره کرد. اما ما در این بخش به برخی از کاربردهای معمول تایمر اشاره خواهیم کرد.

تایمر برق خانگی : استفاده به‌عنوان تایمر برق خانگی جهت روشن و خاموش کردن لامپ روشنایی، رادیو، تلویزیون، و همگی وسایل خانگی برقی با مصرف حداکثر 16 آمپر برق 220 ولت - روشن کردن ماشین لباس‌شویی یا ظرفشویی در ساعات کم باری مصرف برق و ...

تایمر برق تجهیزات آزمایشگاهی : ابزارها و وسایل برقی آزمایشگاهی مانند آزمایش‌گاه‌های پزشکی ، دامپزشکی ، آزمایشگاه گیاهپزشکی و تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ها و درمان‌گاه‌ها نیاز به روشن و خاموش شدن در ساعات مشخص و دقیق دارند. از تایمر برق آنالوگ 24 ساعته برای این مورد می‌توان بهره برد تا تجهیزات آزمایشگاهی در ساعات مشخص تنظیم شده روشن یا خاموش شوند.

تایمر برق آکواریوم پرورش ماهی : ممکن است اشخاص دارای آکواریوم پرورش ماهی یا استخر صنعتی و تجاری پرورش ماهی باشند. خرید تایمر برق برای این دسته از کاربرهای سودمند است چرا که پمپ آب آکواریوم یا پمپ هوا، بخاری، یا پمپ استخرهای پرورش ماهی باید در زمان‌های مشخص شده و معین روشن و خاموش شود.

تایمر برای گلخانه : در گلخانه‌های صیفی جات یا پرورش گل و گیاه یا پرروش قارچ و .. نیاز است که نور در ساعات مشخص و دقیق به گیاهان تایبده شود. یا دستگاه‌های سرمایشی و گرمایشی و بخار در ساعات مشخص روشن و خاموش شود. در این موارد تایمر می‌توان جریان برق این دستگاه‌ها را بدون نیاز به حضور انسان و با دقت بالا قطع یا وصل کند.

پریز تایمر دار آنالوگ ویترین و نورپردازی : نورپردازی و ویترین فروشگاه‌ها و امکان تجاری و مجتمع‌ها بزرگ تجاری باید در طول سال در زمان‌های مشخص روشن و خاموش شود. این برنامه‌ریزی می‌تواند توسط تایمر برق انجام شده و بدون نیاز به حضور انسان اجرایی شود.

تایمر برق پریز دار خانگی

 تنظیم تایمر برق آنالوگ و پریز تایمر دار

نحوه‌ی تنظیم تایمر برق آنالوگ با تنظیم ساعت پریز تایمر دار آغاز می‌شود. 1- شما پیش از هر چیزی باید ساعت تایمر را تنظیم کنید. 2- با استفاده از پین‌های تعبیه شده روی دستگاه ( سوئیچ سگمنت ) مشخص کنید که تایمر در چه ساعاتی روشن و در چه دقایقی خاموش باشد.

تایمر دیجیتال و آموزش نصب تایمر برق

آموزش تنظیم پریز تایمر دار : همچنین می‌توانید در صورت نیاز به خواندن آموزش فراگیر و تصویری تنظیم تایمر آنالوگ اینجا را کلیک کنید.

تایمر برق دیجیتال : در صورت نیاز به تایمر برق دیجیتال می‌توانید از یکی از کالاهای موجود در فروشگاه چیستا بهره ببرید. قیمت تایمر دیجیتال با توجه به امکانات معمولا بیش‌تر از تایمر آنالوگ است. جهت خرید تایمر دیجیتال کلیک کنید: تایمر برق دیجیتال هفتگی

ادامه مطلبShow less
مشخصات فنی

مشخصات

رنگ
سپید / سفید
شدت جریان (آمپر)
16A
توان (وات)
3680W
فرکانس
50Hz
ولتاژ ورودی
220V AC
ولتاژ خروجی
220V AC
مدل
آنالوگ
دقت تنظیم
15 دقیقه
تعداد برنامه
96 برنامه
ژرفا- ارتفاع (سانتی‌متر)
7.5cm
پهنا (ضخامت)
7cm
بلندی (سانتی‌متر)
15.5cm
مدت زمان دریافت برنامه
24 ساعته
دیدگاه‌ها(4)
رتبه‌بندی کلی
3.3
4 دیدگاه‌ها
کیفیت
(4.3)
قیمت
(3)
امکانات
(3)
طراحی
(2.8)
من اون یکی مدل MB21 رو هم دارم. به نظرم این مدل بدنه قوی تری داره. هرچند کلا از نظر کارایی فرقی نمی کنن اما این مدل بدنه بزرگ تری و قوی تری داره به نظرم. الان اگر بخوام تایمر پریز دار بخرم همین مدل رو می خرم و اون مدل MB21 رو اگر توی خونه و درون منزل نیاز داشتم تهیه می کنم چون برتریش اینه که فقط قیمتش کم تر هست

نظر دهید

 • امکانات:
 • طراحی:
 • قیمت:
 • کیفیت:
نقاط ضعف و قوت را با کلمات کوتاه وارد کنید
بارگزاری تصاویر:
عکس را در اینجا بکشید و یا برای آپلود کلیک کنید.
6 کالای مشابه:
268,000 تومان

تایمر برق آنالوگ 24 ساعته 96 برنامه مدل GMT04A، مناسب قطع و وصل خودکار انواع وسایل برقی 220 ولت خانگی، پمپ، لامپ و نورپردازی، صوتی و تصویری و... برنامه‌ریزی برای 1 بار و تکرار برنامه هر روز بدون نیاز به تنظیم دوباره، دارای کلید تغییر حالت کاربری اتصال سراری یا طبق برنامه تایمر.

 • پریز تایمر دار آنالوگ برق 24 ساعته مدل GMT04A
 • دقت تنظیم برنامه‌ها 15 دقیقه به تعداد 96 برنامه شبانه روز
 • دارای دوشاخه و پریز برق مطابق با استاندارد کشور ایران
 • روشن و خاموش کردن اتوماتیک وسایل برقی بدون نیاز به حضور
 • 1 بار تنظیم برنامه و امکان تکرار برنامه بدون نیاز به تنظیم مجدد
269,500 تومان
(4)

پریز تایمر دار آنالوگ قطع و وصل برق اتوماتیک

با تایمر برق آنالوگ قطع و وصل برق قابل برنامه‌ریزی، می‌توان انواع دستگاه‌های برقی را در طول شبانه‌روز 24 ساعته به‌صورت خودکار در ساعت و دقیقه‌های تنظیم شده روشن یا خاموش کرد- ورودی برق 220 شهری 16 آمپر- تایمر پمپ آب، آکواریوم، چراغ روشنایی خانگی ادارات، کارخانه‌ها و منازل، بخاری و تهویه مرغ‌داری، گاوداری، گلخانه پرورش گیاهان و قارچ، نورپردازی امکان تجاری.

 • تایمر برق آنالوگ 24 ساعته 96 برنامه GMT04A
 • امکان روشن و خاموش کردن خودکار وسابل برقی
 • دارای LED نمایشگر وضعیت کاری و کلید On/OFF
 • 1 بار برنامه‌ریزی و تکرار هر روز بدون نیاز به تنظیم دوباره
ناموجود
150,000 تومان
(3)

تایمر پریز دار آنالوگ 24 ساعته خانگی و صنعتی

دستگاه تایمر برق آنالوگ، دارای 72 دیپ سوئیچ یا پین PIN جهت برنامه ریزی 36 روشنایی+ 36 خاموشی، 1 سال گارانتی، حداقل زمان قابل تنظیم 20 دقیقه برای 24 ساعت شبانه روز و تکرار به صورت خودکار ( وسایل برقی خانگی، پمپ، تهویه، پنکه...) قطع و وصل اتوماتیک انواع وسایل برقی 220 ولت بدون نیاز به حضور نیروی انسانی، ولتاژ ورودی و خروجی220V AC، حداکثر توان 3680 وات 16 آمپر

268,000 تومان
(9)

پریز تایمر دار 96 برنامه قطع و وصل خودکار برق

این دستگاه در واقع یک ساعت یا زمان‌سنج است با قابلیت قطع و وصل کردن اتوماتیک جریان برق انواع دستگاه‌های برقی به صورت خودکار و از پیش برنامه‌ریزی شده- قابلیت برنامه‌ریزی برای 96 بار روشن و خاموش شدن در طول 24 ساعت- دقت تنظیم برای هر برنامه 15 دقیقه- تکرار برنامه هر روز بدون نیاز به تنظیم دوباره- 220ولت حداکثر 16 آمپر 3600 وات- دارای حالت دستی و اتوماتیک

 • تایمر برق آنالوگ 96 برنامه 24 ساعته مدل GMT01A
 • قابلیت برنامه ریزی برای 24 ساعت و تکرار برنامه هرروز
 • دقت تنظیم برنامه‌ها 15 دقیقه برای 96 برنامه در 24 ساعت
 • مناسب قطع و وصل خودکار لوازم برقی خانگی سر ساعت
ناموجود
150,000 تومان
(5)

پریز تایمر دار آنالوگ Seven مدل ام تی 20

تایمر پریز دار، تایمر برق آنالوگ روزانه برند سون مدل mt20، دارای 96 سوئیچ برنامه 15 دقیقه‌ای جهت تنظیم برای 24 ساعت شبانه روز و تکرار برنامه بدون نیاز به تغییر، جریان 16 آمپر 3500 وات لحظه‌ای، بدون نیاز به منبع تغذیه، دارای کلید فیزیکی فعال و غیرفعال، مناسب روشن و خاموشی کردن انواع دستگاه‌های برقی خانگی، اداری و صنعتی در ساعت معین بدون نیاز به حضور نیروی انسانی

268,000 تومان

پریز تایمر دار آنالوگ 24 ساعته قطع و وصل برق

تایمر برق پریزدار، پریز تایمردار برق آنالوگ، امکان برنامه ریزی برای 24 ساعت جهت روشن و خاموش کردن وسایل برقی 220 ولت تجهیزات روشنایی، لامپ، ال ای دی، پرورش گیاه، گلخانه، مرغ‌داری و دام‌داری، پمپ، آزمایش‌‎گاه‌ها، در ساعات مشخص بدون نیاز به حضور، دارای 96 کلید که هر کدام نماینده 15 دقیق از شبانه روز هستند، تکرار هر روزه برنامه، حداقل زمان قابل تنظیم 15 دقیقه

کالاهای مرتبط
598,000 تومان
(9)

پریز برق هوشمند وای فای King Ip با کنترل صدا

امکان کنترل (روشن و خاموش کردن) وسایل برقی خانگی یا محل کار از راه دور و از هر نقطه از جهان با اتصال مودم وای‌فای و اینترنت وایرلس 2/4GHz، برنامه‌ریزی به عنوان پریز برق تایمر دار با اپلیکیشن،  سازگاری با انواع گوشی موبایل اندروید و IOS، دارای امکان Voice Control، بدنه نسوز، حداکثر توان 2200 وات 10 آمپر 110 تا 240V AC، کلید فیزیکی POWER دستگاه

توجه: لطفا اکیدا درنظر داشته باشیدکه باتوجه به مشکلاتی که در زمینه‌ی دسترسی اینترنتی وجود دارد مسئولیت نصب و راه‌اندازی و اتصال کالا به اینترنت و مودم با خریدار می‌باشد.

518,000 تومان
(3)

دماسنج و رطوبت سنج دو سنسور آلارم دار

دستگاه دماسنج و رطوبت سنج محیطی رومیزی و دیواری مدل DC-803 جهت سنجش حرفه ای دما و رطوبت محیط، دارای تاریخ، ساعت، LCD سایز بزرگ، 2 عدد سنسور جداگانه داخلی و خارجی دما جهت سنجیدن دمای میحط پیرامون محیط داخل و بیرون، آلارم هشداردهنده جهت دمای خارج از بازه‌ی تعیین شده توسط کاربر، نمایش داده‌های دمایی بر اساس سانتی‌گراد و فارنهایت 50 درجه زیر صفر تا 90 درجه بالای صفر

 • دماسنج و رطوبت سنج محیطی مدل DC-803
 • دارای 2 سنسور داخلی و بیرونی با سیم سنجش دما
 • نمایش نتایج اندازه‌گیری شده روی صفحه نمایش دیجیتال
 • دارای ساعت، تاریخ، آلارم، استفاده خانگی و صنعتی
638,000 تومان
(18)

پریز تایمردار دیجیتال قطع و وصل برق هفتگی پیشرفته MB

تایمر برق دیجیتال برند MB با صفحه نمیاش بزرگ، این کالا یک پریز تایمردار قابل برنامه‌ریزی جهت قطع و وصل برق به صورت اتوماتیک با امکان 20 برنامه خاموش و 20 برنامه روشنی در روزهای گوناگون هفته است- مناسب استفاده خانگی، ادارات،تجاری فروش‌گاه‌ها،پرورش گل و گیاه، آکواریوم، پمپ آب کشاورزی، جوجه‌کشی، آزمایشگاه‌های پزشکی و گیاه‌شناسی، کارخانه‌ها و.. خروجی 16 آمپر 3680W

 • امکان برنامه‌ریزی متفاوت و متنوع و برای 7 روز هفته و تکرار بدون نیاز به تنظیم مجدد
 • دارای صفحه نمایش دیجیتال LED سایز بزرگ و باتری بکاپ نگه‌داری تنظیمات
 • مناسب روشن و خاموش کردن انواع لوازم برقی 220 ولت در ساعات و دقیقه‌های مشخص و دقیق
 • حداقل دقت تنظیم و روشن و خاموشی 1 دقیقه
448,000 تومان
(33)

پریز تایمر دار دیجیتال برق اتوماتیک قابل برنامه‌ریزی هفتگی

تایمر برق دیجیتال GETA ویژه قطع و وصل کردن اتوماتیک برق انواع لوازم برقی به‌گونه‌ی برنامه‌ریزی شده از قبل- قطع و وصل برق لامپ، گل‌خانه، باغ، ساختمان، پمپ آکواریوم، وسیله‌های برقی، مغازه، فروشگاه‌ها، مرغ و گاوداری با برنامه‌ریزی، دقیقه، ساعت، هفتگی با این دستگاه پریز تایمر دار دیجیتال امکان‌پذیر است- 220 ولت 16 آمپر- دارای گواهی CE- ایجاد 40 برنامه به صورت هم‌زمان

 • دارای باتری پشتیبان نگه داشتن تنظیمات تا 120 روز در صورت قطعی برق
 • نمایشگر دیجیتال و قابل تنظیم برای 1 هفته کامل و تکرار بدون نیاز به تنظیم
 • 40 برنامه شامل 20 برنامه روشنی و 20 برنامه خاموشی در طول 7 روز هفته
268,000 تومان

تایمر برق آنالوگ 24 ساعته 96 برنامه مدل GMT04A، مناسب قطع و وصل خودکار انواع وسایل برقی 220 ولت خانگی، پمپ، لامپ و نورپردازی، صوتی و تصویری و... برنامه‌ریزی برای 1 بار و تکرار برنامه هر روز بدون نیاز به تنظیم دوباره، دارای کلید تغییر حالت کاربری اتصال سراری یا طبق برنامه تایمر.

 • پریز تایمر دار آنالوگ برق 24 ساعته مدل GMT04A
 • دقت تنظیم برنامه‌ها 15 دقیقه به تعداد 96 برنامه شبانه روز
 • دارای دوشاخه و پریز برق مطابق با استاندارد کشور ایران
 • روشن و خاموش کردن اتوماتیک وسایل برقی بدون نیاز به حضور
 • 1 بار تنظیم برنامه و امکان تکرار برنامه بدون نیاز به تنظیم مجدد
تایمر برق دیجیتال هفتگی 25 آمپر صنعتی 32 برنامه تایمر برق دیجیتال هفتگی 25 آمپر صنعتی 32 برنامه
پیشنهاد ویژه محدود
435,890 تومان 479,000 تومان
‎−9%
(3)

تایمر دیجیتال قطع و وصل برق صنعتی 25A

تایمر برق دیجیتال 32 برنامه هفتگی صنعتی، ولتاژ ورودی 220 ولت AC، ولتاژ خروجی 220 ولت AC، دارای رله‌های قوی با حداکثر شدت جریان لحظه‌ای 25 آمپر و 16 آمپر درازمدت، قابل تنظیم و برنامه‌ریزی برای 1 هفته کامل و تکرار برنامه‌ها بدون نیاز به تنظیم مجدد، امکان تنظیم 16 برنامه روشنی و 16 خاموشی در روزهای هفته به صورت جداگانه و متفاوت

 • مناسب اتوماسیون خانگی، صنعتی، کارخانجات، کشاورزی
 • پمپ آب، نورپردازی و روشنایی مغازه و نورپردازی، کولر گازی و..
 • دارای باتری پشتیبان جهت نگه‌داری تنظیمات در صورت قطع برق
 • روشن و خاموش کردن خودکار وسایل برقی در ساعات مشخص
 • حداقل دقت تنظیم 1 دقیقه. امکان تنظیم 32 برنامه
 • شامل 16 خاموشی و 16 روشنی در طی روزهای هفته
268,000 تومان

پریز تایمر دار آنالوگ 24 ساعته قطع و وصل برق

تایمر برق پریزدار، پریز تایمردار برق آنالوگ، امکان برنامه ریزی برای 24 ساعت جهت روشن و خاموش کردن وسایل برقی 220 ولت تجهیزات روشنایی، لامپ، ال ای دی، پرورش گیاه، گلخانه، مرغ‌داری و دام‌داری، پمپ، آزمایش‌‎گاه‌ها، در ساعات مشخص بدون نیاز به حضور، دارای 96 کلید که هر کدام نماینده 15 دقیق از شبانه روز هستند، تکرار هر روزه برنامه، حداقل زمان قابل تنظیم 15 دقیقه

268,000 تومان
(9)

پریز تایمر دار 96 برنامه قطع و وصل خودکار برق

این دستگاه در واقع یک ساعت یا زمان‌سنج است با قابلیت قطع و وصل کردن اتوماتیک جریان برق انواع دستگاه‌های برقی به صورت خودکار و از پیش برنامه‌ریزی شده- قابلیت برنامه‌ریزی برای 96 بار روشن و خاموش شدن در طول 24 ساعت- دقت تنظیم برای هر برنامه 15 دقیقه- تکرار برنامه هر روز بدون نیاز به تنظیم دوباره- 220ولت حداکثر 16 آمپر 3600 وات- دارای حالت دستی و اتوماتیک

 • تایمر برق آنالوگ 96 برنامه 24 ساعته مدل GMT01A
 • قابلیت برنامه ریزی برای 24 ساعت و تکرار برنامه هرروز
 • دقت تنظیم برنامه‌ها 15 دقیقه برای 96 برنامه در 24 ساعت
 • مناسب قطع و وصل خودکار لوازم برقی خانگی سر ساعت
269,500 تومان
(4)

پریز تایمر دار آنالوگ قطع و وصل برق اتوماتیک

با تایمر برق آنالوگ قطع و وصل برق قابل برنامه‌ریزی، می‌توان انواع دستگاه‌های برقی را در طول شبانه‌روز 24 ساعته به‌صورت خودکار در ساعت و دقیقه‌های تنظیم شده روشن یا خاموش کرد- ورودی برق 220 شهری 16 آمپر- تایمر پمپ آب، آکواریوم، چراغ روشنایی خانگی ادارات، کارخانه‌ها و منازل، بخاری و تهویه مرغ‌داری، گاوداری، گلخانه پرورش گیاهان و قارچ، نورپردازی امکان تجاری.

 • تایمر برق آنالوگ 24 ساعته 96 برنامه GMT04A
 • امکان روشن و خاموش کردن خودکار وسابل برقی
 • دارای LED نمایشگر وضعیت کاری و کلید On/OFF
 • 1 بار برنامه‌ریزی و تکرار هر روز بدون نیاز به تنظیم دوباره

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود/نام‌نویسی