پشتیبانی واتساپ: 09216012489

تایمر آنالوگ پریز دار قطع و وصل خودکار برق GMT04A

پریز تایمر دار آنالوگ قطع و وصل برق اتوماتیک

با تایمر برق آنالوگ قطع و وصل برق قابل برنامه‌ریزی، می‌توان انواع دستگاه‌های برقی را در طول شبانه‌روز 24 ساعته به‌صورت خودکار در ساعت و دقیقه‌های تنظیم شده روشن یا خاموش کرد- ورودی برق 220 شهری 16 آمپر- تایمر پمپ آب، آکواریوم، چراغ روشنایی خانگی ادارات، کارخانه‌ها و منازل، بخاری و تهویه مرغ‌داری، گاوداری، گلخانه پرورش گیاهان و قارچ، نورپردازی امکان تجاری.

 • تایمر برق آنالوگ 24 ساعته 96 برنامه GMT04A
 • امکان روشن و خاموش کردن خودکار وسابل برقی
 • دارای LED نمایشگر وضعیت کاری و کلید On/OFF
 • 1 بار برنامه‌ریزی و تکرار هر روز بدون نیاز به تنظیم دوباره
ادامه مطلبShow less
269,500 تومان
مرجع:
A1-T4 C
نام تجاری:
اضافه به مقایسه0
معرفی

پریز تایمر دار آنالوگ 24 ساعته چیست

 تایمر آنالوگ برق یک ابزار است که پس از برنامه‌ریزی با آن می‌توان به‌گونه‌ی خودکار دستگاه‌های برق را در ساعت و دقیقه‌های مشخص شده روشن یا خاموش کرد. این دستگاه همان‌گونه که از نام آن کم و بیش قابل حدس زدن است، دستگاهی الکترونیکی است که می‌تواند برق ورودی انواع دستگاه‌های برق و الکترونیکی دیگر را در زمان مشخص و تنظیم شده قطع یا وصل کند. در واقع آن را باید یک زمان‌سنج خودکار نامید که در ساعات و دقیقه‌های مشخص مورد نیاز جریان برق را وصل و یا قطع می‌کند. شاید بتوان آن را نیز یک پریز تایمردار نیز نامید.

برای نمونه شما دارای یک آکواریوم پرورش ماهی هستید. یا قرار است دستگاه تهویه یک مرغ‌داری یا گاوداری یا پمپ آب کشاورزی را در ساعت 3:20 نیمه شب روشن کنید و در ساعت 5:40 پگاه خاموش کنید. برای این کار اگر قرار باشد به نیروی انسانی تکیه کنید بی‌گمان باید هزینه‌ی سنگینی را بپذیرید و از آن مشکل‌سازتر اشتباه‌های انسانی است. اگر قرار بر دقیق بودن باشد یک ماشین بهتر از انسان می‌توان این جریان برق را روشن یا خاموش کند. در نتیجه هر دستگاه برقی را می‌توان با این تایمر برق آنالوگ قطع یا وصل کرد. کافی است کابل برق دستگاه مورد نظر را به این پریز تایمر دار وارد و سپس دوشاخه پریز را به برق شهری متصل کنید.

کارایی تایمر برق 24 ساعته آنالوگ

از آن‌جایی که کاربر می‌تواند هر دستگاه برق را به این تایمر یا زمان‌سنجر متصل کند در واقع کاربرد این دستگاه به گستردگی همگی دستگاه‌هایی است که دارای دوشاخه‌ی اتصال به پریز برق هستند و نمی‌توان به تک‌تک این موارد اشاره کرد. هرچند این موارد می‌تواند به چند مورد فراگیر و پُرکاربرد بخش‌بندی شود که ما در این بخش به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

تایمر قطع و وصل برق آنالوگ

تایمر برق مرغ‌داری و گاوداری

یکی از پُرکاربردترین موارد استفاده از این دستگاه در مرغ‌داری‌ها و گاو‌داری‌ها و به صورت کلی در همگی دام‌داری‌ها است. باید توجه داشت که در این مشاغل روشن و خاموش شدن چراغ‌های LED و چراغ‌های روشنایی و البته دستگاه تهویه و بخاری به‌شدت دارای اهمیت است. در فصول گوناگون این دستگاه‌ها باید در زمان‌های معین روشن یا خاموش شوند. دقت فراوان دراین امر می‌تواند یک کار اقتصادی و تولیدی اینچنین را به موفقیت برساند یا درست وارونه‌ی آن عدم دقت می‌تواند زیان‌های مالی فراوانی را برای دارندگان این کسب و کارها ایجاد کند.

همچنین باید توجه داشت که با بهره‌گیری از این دستگاه می‌توان کار را بهینه‌تر انجام داد و از اتلاف نیروی کار جلوگیری کرد! در واقع نیازی به استخدام شخصی برای روشن و خاموش کردن این دستگاه‌های برقی نخواهد بود و در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی خواهد شد.

تایمر قطع و وصل برق گلخانه و پرورش قارچ

در گلخانه‌های پرورش صیفی‌جات و پرورش گل‌های آپارتمانی و زینتی نیز تهویه هوا و روشن‌شدن چراغ و لامپ‌های روشنایی در ساعات معین دارای اهمیت بسزایی است. دارندگان گل‌خانه پرورش گیاهان از این موضوع آگاه هستند که روشن یا خاموش شدن چراغ‌های روشنایی یا دستگاه‌های تهویه در زمان مشخص و تعیین شده به چه اندازه روی کیفیت کار تاثیرگذار است. پس یکی دیگر از موارد استفاده از تایمر آنالوگ قطع و وصل برق همین مورد است.

تایمر برق آکواریوم و استخر پرورش ماهی

استخرهای پرورش ماهی خوراکی یا آکواریوم‌های پرورش ماهی‌های زینتی نیز از جمله کارهایی هستند که وابستگی شدیدی به این دستگاه دارند. این گستره شامل استخرهای بزرگ پرورش ماهی تا آکواریوم‌های خانگی است. حتی کسی که یک آکواریوم خانگی ماهی دارد در صورت نیاز به مسافرفت می‌تواند از این دستگاه استفاده کند تا پمپ آکواریوم یا بخاری و ... در ساعت مشخصی بدون نیاز به حضور صاحب خانه روشن یا خاموش شود.

تایمر برق کارخانه شرکت اداره مغازه

توجه داشته باشید که اماکن تجاری مغازه و فروشگاه یا اداره‌ها و شرکت‌ها همگی دارای تابلو برقی یا چراغ‌های روشنایی یا در بیمارستان‌ها دستگاه‌های الکترونیکی و برقی و.. هستند که نیاز به روشن و خاموش شدن در ساعات ویژه‍ای دارند. برای نمونه یک مغازه نیاز دارد که در ساعت 18:10 دقیقه عصر تابلوهای آن روشن شود. یک اداره نیاز به روشن شدن برق بخش‌های گوناگون و یک کارخانه در سوله تولیدی خود نیاز به روشن شدن چراغ‌های روشنایی در ساعت‌های متفاوت دارد. همگی این موارد با تنظیم و برنامه ریزی تایمر برق آنالوگ 24 ساعته امکان‌پذیر است.

روشنایی ویترین یک فروشگاه و مغازه یا روشنایی و نورپردازی یک مجتمع تجاری بزرگ در شهرهای بزرگ نیز به سادگی می‌تواند به صورت خودکار و توسط تایمر برق انجام شود.

تایمر برق پمپ آب کشاوری و باغبانی

باتوجه به بحران کمبود آب در کشور ایران و مشکلاتی که همگی با آن آشنا هستیم مدیریت استفاده در آب آن هم در بخش کشاورزی دارای اهمیت ویژه است. در واقع این‌که بتوان درختان دیم کم‌آب را جای‌گزین درختان با نیاز آبی بالا کرد و این‌که بتوان شیوه‌های آبیاری نوین مانند آبیاری تحت فشار و قطره‌ای را جای‌گزین شیوه‌های قدیمی و سنتی آبیاری کرد تنها بخشی از ماجرا است.

برای نمونه آبیاری در ساعات خنک در تابستان یعنی آبیاری درختان و زمین‌های کشاورزی در شب‌هنگام و عدم آبیاری در طول روز و ساعات گرم، می‌تواند درصد بسیار قابل توجهی از میزان مصرف آب را در کشاورزی و باغبانی کاهش دهد افزون بر این‌که آبیاری در طول روز باعث فعال شدن عوامل بیماری‌زا برای درختان و محصولات می‌شود. در نتیجه باغ‌داران و کشاورزان می‌توانند با بهره‌گیری از یک تایمر قطع و وصل برق بر سر راه دوشاخه‌ی پمپ آب خود آبیاری را بدون نیاز به حضور خود در ساعات مشخص شب انجام دهند.

باغ‌دار یا کشاورز می‌تواند با یک تایمر برق آنالوگ یا دیجیتال کاری بدون نیاز به حضور در ساعت 2 نیمه شب بر سر زمین خود آبیاری را انجام دهد. پمپ آب در ساعت 2 نیمه شب روشن و در ساعت مشخص مثلا 2:50 دقیقه خاموش خواهد شد و ... با این شیوه هزینه‌ها به شدت کاهش یافته و نیاز کمتری به کارگر و هزینه‌های رفت و آمد و غیره وجود خواهد داشت.

آموزش تنظیم تایمر آنالوگ قطع و وصل برق

این زمان‌سنج در واقع نقص واسط میان پریز برق و دوشاخه‌ی دستگاه مورد نظر را ایفا می‌کند. یعنی دوشاخه‌ی برق دستگاه مورد نظر به درون پریز برق تایمر وارد شده و سپس دوشاخه‌ی تایمر به درون پریز برق اصلی وارد می‌شود.

تنظیم نصب تایمر برق

روی درجه‌ی تایمر آنالوگ کلید‌های کوچک فشاری ( پین ) وجود دارند که هر کدام میزان دقیقه‌ای مشخص را تعیین می‌کند. پایین بودن این کلید‌ها به معنی وصل بودن برق در این دقیقه‌های مشخص از 24 ساعت طول شبانه‌روز و بالا بودن آن‌ها نشانه‌ی قطع برق در زمان‌های تعیین شده است. پس کافی است در زمان‌های مورد نظر کلیدها را با فشار پایین قرار دهید.

فیلم آموزش تنظیم تایمر آنالوگ

خرید تایمر برق دیجیتال و پریز هوشمند وای فای

توجه داشته باشید که کالای مشابه یعنی تایمر برق دیجیتال و پریز برق هوشمند وای فای با قابلیت‌برنامه‌ریزی بسیار گسترده به صورت نیز در فروشگاه اینترنتی چیستا موجود است که می‌توانیددر پاین همین صفحه لینک آن‌ها را مشاهده نمایید.: تایمر برق دیجیتال 16 برنامه ، تایمر برق دیجیتال 40 برنامه - پریز برق هوشمند وای فای - چند راهی هوشمند وای فای

ادامه مطلبShow less
مشخصات فنی
A1-T4 C

مشخصات

رنگ
سپید / سفید
شدت جریان (آمپر)
10A
ولتاژ ورودی
220V AC
ولتاژ خروجی
220V AC
مدل
آنالوگ
دقت تنظیم
15 دقیقه
تعداد برنامه
96 برنامه
ژرفا- ارتفاع (سانتی‌متر)
7.5cm
پهنا (ضخامت)
7.2cm
بلندی (سانتی‌متر)
12cm
جریان لحظه‌ای
16 آمپر
مدت زمان دریافت برنامه
24 ساعته
دیدگاه‌ها(4)
رتبه‌بندی کلی
4.5
4 دیدگاه‌ها
کیفیت
(4.5)
قیمت
(4.5)
امکانات
(4.5)
طراحی
(4.5)
این مدل کیفیت خیلی خوبی داشت من راضی هستم

نظر دهید

 • امکانات:
 • طراحی:
 • قیمت:
 • کیفیت:
نقاط ضعف و قوت را با کلمات کوتاه وارد کنید
بارگزاری تصاویر:
عکس را در اینجا بکشید و یا برای آپلود کلیک کنید.
6 کالای مشابه:
268,000 تومان

پریز تایمر دار آنالوگ 24 ساعته قطع و وصل برق

تایمر برق پریزدار، پریز تایمردار برق آنالوگ، امکان برنامه ریزی برای 24 ساعت جهت روشن و خاموش کردن وسایل برقی 220 ولت تجهیزات روشنایی، لامپ، ال ای دی، پرورش گیاه، گلخانه، مرغ‌داری و دام‌داری، پمپ، آزمایش‌‎گاه‌ها، در ساعات مشخص بدون نیاز به حضور، دارای 96 کلید که هر کدام نماینده 15 دقیق از شبانه روز هستند، تکرار هر روزه برنامه، حداقل زمان قابل تنظیم 15 دقیقه

ناموجود
150,000 تومان
(3)

تایمر پریز دار آنالوگ 24 ساعته خانگی و صنعتی

دستگاه تایمر برق آنالوگ، دارای 72 دیپ سوئیچ یا پین PIN جهت برنامه ریزی 36 روشنایی+ 36 خاموشی، 1 سال گارانتی، حداقل زمان قابل تنظیم 20 دقیقه برای 24 ساعت شبانه روز و تکرار به صورت خودکار ( وسایل برقی خانگی، پمپ، تهویه، پنکه...) قطع و وصل اتوماتیک انواع وسایل برقی 220 ولت بدون نیاز به حضور نیروی انسانی، ولتاژ ورودی و خروجی220V AC، حداکثر توان 3680 وات 16 آمپر

ناموجود
150,000 تومان
(5)

پریز تایمر دار آنالوگ Seven مدل ام تی 20

تایمر پریز دار، تایمر برق آنالوگ روزانه برند سون مدل mt20، دارای 96 سوئیچ برنامه 15 دقیقه‌ای جهت تنظیم برای 24 ساعت شبانه روز و تکرار برنامه بدون نیاز به تغییر، جریان 16 آمپر 3500 وات لحظه‌ای، بدون نیاز به منبع تغذیه، دارای کلید فیزیکی فعال و غیرفعال، مناسب روشن و خاموشی کردن انواع دستگاه‌های برقی خانگی، اداری و صنعتی در ساعت معین بدون نیاز به حضور نیروی انسانی

تایمر برق آنالوگ پریز تایمر دار 24 ساعته GMT
پیشنهاد ویژه محدود
246,560 تومان 268,000 تومان
‎−8%
(4)

تایمر آنالوگ برق پریز دار روزانه 96 برنامه

دستگاه تایمر قطع و وصل خودکار برق از نوع تایمرهای آنالوگ، با توانایی برنامه‌ریزی شدن برای 48 بار قطع و 48 بار وصل جریان برق در 24 ساعت شبانه روز، بدون نیاز به باتری، دارای نمایش‌گر وضعیت چراغ LED، ویژه خاموش و روشن کردن اتوماتیک انواع دستگاه‌های برقی پمپ باغ‌بانی، کشاورزی و آکواریوم، لامپ، نورپردازی و چراغ، وسایل سرمایشی و گرمایشی و...

 • تایمر برق 24 ساعته آنالوگ پریز دار
 • مناسب روشن و خاموش کردن وسایل برقی
 • دارای چراغ LED نمایشگر وضعیت کاری
 • دارای کلید گزینش روشنی دائم یا طبق برنامه
 • برنامه‌ریزی و تکرار هر روز بدون نیاز به تنظیم
268,000 تومان
(9)

پریز تایمر دار 96 برنامه قطع و وصل خودکار برق

این دستگاه در واقع یک ساعت یا زمان‌سنج است با قابلیت قطع و وصل کردن اتوماتیک جریان برق انواع دستگاه‌های برقی به صورت خودکار و از پیش برنامه‌ریزی شده- قابلیت برنامه‌ریزی برای 96 بار روشن و خاموش شدن در طول 24 ساعت- دقت تنظیم برای هر برنامه 15 دقیقه- تکرار برنامه هر روز بدون نیاز به تنظیم دوباره- 220ولت حداکثر 16 آمپر 3600 وات- دارای حالت دستی و اتوماتیک

 • تایمر برق آنالوگ 96 برنامه 24 ساعته مدل GMT01A
 • قابلیت برنامه ریزی برای 24 ساعت و تکرار برنامه هرروز
 • دقت تنظیم برنامه‌ها 15 دقیقه برای 96 برنامه در 24 ساعت
 • مناسب قطع و وصل خودکار لوازم برقی خانگی سر ساعت
268,000 تومان

تایمر برق آنالوگ 24 ساعته 96 برنامه مدل GMT04A، مناسب قطع و وصل خودکار انواع وسایل برقی 220 ولت خانگی، پمپ، لامپ و نورپردازی، صوتی و تصویری و... برنامه‌ریزی برای 1 بار و تکرار برنامه هر روز بدون نیاز به تنظیم دوباره، دارای کلید تغییر حالت کاربری اتصال سراری یا طبق برنامه تایمر.

 • پریز تایمر دار آنالوگ برق 24 ساعته مدل GMT04A
 • دقت تنظیم برنامه‌ها 15 دقیقه به تعداد 96 برنامه شبانه روز
 • دارای دوشاخه و پریز برق مطابق با استاندارد کشور ایران
 • روشن و خاموش کردن اتوماتیک وسایل برقی بدون نیاز به حضور
 • 1 بار تنظیم برنامه و امکان تکرار برنامه بدون نیاز به تنظیم مجدد
کالاهای مرتبط
598,000 تومان
(9)

پریز برق هوشمند وای فای King Ip با کنترل صدا

امکان کنترل (روشن و خاموش کردن) وسایل برقی خانگی یا محل کار از راه دور و از هر نقطه از جهان با اتصال مودم وای‌فای و اینترنت وایرلس 2/4GHz، برنامه‌ریزی به عنوان پریز برق تایمر دار با اپلیکیشن،  سازگاری با انواع گوشی موبایل اندروید و IOS، دارای امکان Voice Control، بدنه نسوز، حداکثر توان 2200 وات 10 آمپر 110 تا 240V AC، کلید فیزیکی POWER دستگاه

توجه: لطفا اکیدا درنظر داشته باشیدکه باتوجه به مشکلاتی که در زمینه‌ی دسترسی اینترنتی وجود دارد مسئولیت نصب و راه‌اندازی و اتصال کالا به اینترنت و مودم با خریدار می‌باشد.

359,500 تومان
(2)

دماسنج و رطوبت سنج با سنسور داخلی-خارجی KT-908

دستگاه دماسنج و رطوبت سنج دیجیتالی هوشمند دارای 2 سنسور درونی و بیرونی اندازه‌گیری دما از -50 تا +70، ضبط حافظه حداکثری و حداقلی دما، رطوبت سنج، دارای آلارم یا زنگ هشدار، تقویم و گاهشمار هفته، ساعت و تاریخ، صفحه LCD سایز بزرگ،  مناسب استفاده خانگی، مراکز پزشکی، نظامی، انبارها، رستوران‌ها، خودروهای فریزردار دارو و خوراک، سردخانه ها، هتل، موزه، گلخانه و..

448,000 تومان
(33)

پریز تایمر دار دیجیتال برق اتوماتیک قابل برنامه‌ریزی هفتگی

تایمر برق دیجیتال GETA ویژه قطع و وصل کردن اتوماتیک برق انواع لوازم برقی به‌گونه‌ی برنامه‌ریزی شده از قبل- قطع و وصل برق لامپ، گل‌خانه، باغ، ساختمان، پمپ آکواریوم، وسیله‌های برقی، مغازه، فروشگاه‌ها، مرغ و گاوداری با برنامه‌ریزی، دقیقه، ساعت، هفتگی با این دستگاه پریز تایمر دار دیجیتال امکان‌پذیر است- 220 ولت 16 آمپر- دارای گواهی CE- ایجاد 40 برنامه به صورت هم‌زمان

 • دارای باتری پشتیبان نگه داشتن تنظیمات تا 120 روز در صورت قطعی برق
 • نمایشگر دیجیتال و قابل تنظیم برای 1 هفته کامل و تکرار بدون نیاز به تنظیم
 • 40 برنامه شامل 20 برنامه روشنی و 20 برنامه خاموشی در طول 7 روز هفته
268,000 تومان

تایمر برق آنالوگ 24 ساعته 96 برنامه مدل GMT04A، مناسب قطع و وصل خودکار انواع وسایل برقی 220 ولت خانگی، پمپ، لامپ و نورپردازی، صوتی و تصویری و... برنامه‌ریزی برای 1 بار و تکرار برنامه هر روز بدون نیاز به تنظیم دوباره، دارای کلید تغییر حالت کاربری اتصال سراری یا طبق برنامه تایمر.

 • پریز تایمر دار آنالوگ برق 24 ساعته مدل GMT04A
 • دقت تنظیم برنامه‌ها 15 دقیقه به تعداد 96 برنامه شبانه روز
 • دارای دوشاخه و پریز برق مطابق با استاندارد کشور ایران
 • روشن و خاموش کردن اتوماتیک وسایل برقی بدون نیاز به حضور
 • 1 بار تنظیم برنامه و امکان تکرار برنامه بدون نیاز به تنظیم مجدد
268,000 تومان
(9)

پریز تایمر دار 96 برنامه قطع و وصل خودکار برق

این دستگاه در واقع یک ساعت یا زمان‌سنج است با قابلیت قطع و وصل کردن اتوماتیک جریان برق انواع دستگاه‌های برقی به صورت خودکار و از پیش برنامه‌ریزی شده- قابلیت برنامه‌ریزی برای 96 بار روشن و خاموش شدن در طول 24 ساعت- دقت تنظیم برای هر برنامه 15 دقیقه- تکرار برنامه هر روز بدون نیاز به تنظیم دوباره- 220ولت حداکثر 16 آمپر 3600 وات- دارای حالت دستی و اتوماتیک

 • تایمر برق آنالوگ 96 برنامه 24 ساعته مدل GMT01A
 • قابلیت برنامه ریزی برای 24 ساعت و تکرار برنامه هرروز
 • دقت تنظیم برنامه‌ها 15 دقیقه برای 96 برنامه در 24 ساعت
 • مناسب قطع و وصل خودکار لوازم برقی خانگی سر ساعت
تایمر برق آنالوگ پریز تایمر دار 24 ساعته GMT تایمر برق آنالوگ پریز تایمر دار 24 ساعته GMT
پیشنهاد ویژه محدود
246,560 تومان 268,000 تومان
‎−8%
(4)

تایمر آنالوگ برق پریز دار روزانه 96 برنامه

دستگاه تایمر قطع و وصل خودکار برق از نوع تایمرهای آنالوگ، با توانایی برنامه‌ریزی شدن برای 48 بار قطع و 48 بار وصل جریان برق در 24 ساعت شبانه روز، بدون نیاز به باتری، دارای نمایش‌گر وضعیت چراغ LED، ویژه خاموش و روشن کردن اتوماتیک انواع دستگاه‌های برقی پمپ باغ‌بانی، کشاورزی و آکواریوم، لامپ، نورپردازی و چراغ، وسایل سرمایشی و گرمایشی و...

 • تایمر برق 24 ساعته آنالوگ پریز دار
 • مناسب روشن و خاموش کردن وسایل برقی
 • دارای چراغ LED نمایشگر وضعیت کاری
 • دارای کلید گزینش روشنی دائم یا طبق برنامه
 • برنامه‌ریزی و تکرار هر روز بدون نیاز به تنظیم

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود/نام‌نویسی