روش‌های ارسال کالا - سرعت ارسال

1- تیپاکس مخصوص تهران، شیراز و اصفهان

برای شهرهای شیراز، تهران، و اصفهان امکان ارسال کالا با تیپاکس وجود دارد. در صورتی که نشانی تحویل کالای شما در این شهرها واقع است می‌توانید در مراحل ثبت سفارش و پرداخت پایانی، گزینه‌ی تیپاکس را برگزینید. در صورت تحویل کالا پیش از ساعت 12 به تیپاکس، کالا 1 روزه به دست شما خواهد رسید.

2- پست پیشتاز

در صورتی که زمان برای شما دارای اهمیت است و خواهان رسیدن بسته‌ی کالای سفارشی خود در پُرشتاب‌ترین زمان ممکن هستید می‌توانید در هنگام ثبت سفارش این گزینه را برگزینید. برپایه‌ی توضیحات اداره‌ی پست جمهوری اسلامی ایران مدت زمانی که کالا به دست مشتریان خواهد رسید به قرار زیر است:

1- درون شهری و درونی استانی حداکثر1 تا 2 روز کاری 2- مراکز استان‌ها حداکثر 2 تا 3 روز کاری

3- پست سفارشی

این شیوه از ارسال پستی همانند پست پیشتاز قابل رهگیری بوده و نسبت به پست پیشتاز قیمت پایین‌تری دارد. حداکثر زمان رسیدن کالا پس از تحویل بسته‌ی پستی به باجه 3 الی 5 روز کاری خواهد بود.

4- باربری

در صورت نیاز بسته‌های پستی سفارشی مشتریان می تواند با باربری ارسال گردد. این شیوه بیش‌تر از سوی همکاران با خریدهای عمده برگزیده می‌شود. در صورتی نیاز به خرید عمده و دریافت قیمت عمده کالاهای الکترونیک و رایانه پس از تماس با پشتیبانی چیستا الکترونیک و محاسبه‌ی قیمت سفارش عمده و پرداخت کارت به کارت هزینه‌ها می توانید درخواست ارسال با باربری را با همکاران ما در بخش پشتیبانی مطرح نموده و همکاران ما بسته ی پستی شما را به باربری تحویل خواهند داد.

شماره‌های تماس: 09217989533 - 07132289617 - پشتیبانی تلگرامی: 09216012489

5- اتوبوسرانی

در صورتی که نیاز به ارسال کالای خود توسط بخش باربری اتوبوسرانی باشید می توانید با تماس تلفنی با همکاران ما در بخش پشتیبانی درخواست خود را مطرح کنید تا همکاران کالای شما را به اتوبوسرانی تحویل دهند. بدیهی است که هزینه ی پیک موتوری تا پایانه ی مسافربری و اتوبوسرانی به عهده ی مشتری بوده و کرایه ی حمل کالا توسط راننده از مشتری در مقصد دریافت خواهد شد.

6- پیک موتوری

در صورتی که ساکن شهر شیراز هستید و نیاز به دسترسی سریع به کالای سفارشی خود دارید می توانید پس از تماس با پشتیبانی شعبه‌ی چیستاالکترونیک در شیراز و محاسبه‌ی قیمت سفارش خود و پرداخت کارت به کارت هزینه‌ها درخواست ارسال با پیک موتوری را با همکاران ما در بخش پشتیبانی مطرح نموده و همکاران ما بسته‌ی پستی شما را به پیک موتوری تحویل خواهند داد تا در سریع ترین زمان ممکن بسته محل مورد نظر شما فرستاده شود.