شرایط و قوانین بهره‌گیری از خدمات تارنمای چیستا الکترونیککاربر و مشتری گرامی لطفا شرایط و قوانین درج شده در این برگه‌ی اینترنتی را با دقت بررسی و مطالعه فرمایید تا به بهترین شیوه اقدام به استفاده از فروشگاه اینترنتی چیستا الکترونیک نمایید.

1- ثبت سفارش کالا در هر زمان از سوی کاربر به معنای پذیرفتن شرایط و قوانین فروشگاه چیستا خواهد بود.
2- شیوه و روش فروشگاه اینترنتی چیستا الکترونیک مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک بوده و سایت خود را ملزم به رعایت حقوق مصرف کننده در برابر رعایت قوانین از سوی کاربران می‌داند.
3- قوانین و شرایط در صورتی که در آینده دگرگون شوند، در همین برگه درج خواهند گشت و استفاده کاربران در هر زمان از فروشگاه اینترنتی چیستاالکترونیک به معنای پذیرش قوانین مندرج در این برگه است.
4- کاربر یا مشتری به شخصی گفته می‌شود که با داده‌های کاربری درج شده در هنگام نام‌نویسی در سایت اقدام به ثبت سفارش و خرید و بهره برداری از خدمات سایت می‌کند.
5- آن‌هنگام که کاربر از خدمات چیستاالکترونیک بهره می‌برد، سفارش اینترنتی ثبت می‌کند و یا به تارنما رایانامه (ایمیل) می‌فرستد یک ارتباط الکترونیکی برقرار کرده است و در نتیجه با پاسخ‌دهی چیستاالکترونیک موافقت کرده است.
6- چیستا الکترونیک دارای یک خبرنامه است که برای کسانی که نشانی رایانامه‌ی خود را در بخش خبرنامه درج کرده‌اند یا نام‌نویسی کرده‌اند ارسال می‌گردد. در صورت خواهان دریافت چنین پیام‌هایی نیستید کاربر می‌تواند عضویت خود در بخش خبرنامه‌ی چیستاالکترونیک را لغز نماید.
7- چیستا الکترونیک می‌‎کوشد با بهره‌گیری از حداکثر توانمندی‌های خود از حریم خصوصی اشخاصی که از سرویس‌های تارنما بهره می‌برند محافظت کرده و به آن احترام بگذارد. کاربر با بهره‌گرفتن از خدمات تارنما موافقت خود را با سیاست‌های حفظ حریم خصوصی کاربران ما اعلام می‌کند.
8- سراسر محتوای همگانی که در دسترس است (فیلم، تصاویر، دکمه، نماد، آیکون، فایل قابل دانلود، نوشته، گرافیک و... ساخته و ارائه شده از سوی تارنمای چیستاالکترونیک بخشی از دارایی‌های چیستاالکترونیک به شمار آمده و هرگونه بهره برداری بدون کسب مجوز قانونی نوشتاری، حق پیگرد قانونی را برای چیستا الکترونیک محفوظ می‌دارد.
9- کالاهای ارائه شده در این فروشگاه برای کاربران بالای 18 سال است و کسانی که زیر 18 سال سن دارند باید با آگاهی والدین خود اقدام به خرید و پرداخت نمایند.
10- همگی مسئولیت‌هایی که در پی به‌کارگرفتن حساب کاربری با گذرواژه‌ی آن وجود دارد به عهده‌ی کاربر است.
11- تنها راه تماس تارنمای http://www.echista.ir با کاربران از طریق نشانی رایانامه‌ی Info@echista.ir است. جهت ارتباط الکترونیک با ما می‌توانید با این نشانی رایانامه در ارتباط باشید.
12- روز کاری یعنی روز شنبه تا پنج شنبه هفته به جز تعطیلات عمومی در ایران و کالاهای سفارشی پیش از ساعت 10 شب فردای همان روز (کاری) به پست تحویل داده می‌شود.
13- کاربران می‌توانند در هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز سفارش خود را انجام دهند.
14- کاربران باید اطلاعات خود را در هنگام نام‌نویسی و ثبت سفارش درست و به دقت وارد نمایند. در صورتی که اطلاعات درج شده نادرست باشد پیگیری و ارسال کالا به مشکل برخواهد خورد و مسئولیت با کاربر است.
15- چیستاالکترونیک خود را موظف می‌داند کالاها را در نهایت سلامت به دست مشتریان برساند. برخی از کالاهای الکترونیکی به دلیل گسترده بودن حوزه‌ی کاربرد ممکن است با وجود سالم بودن در برخی از مواقع روی برخی از دستگاه‌ها کار نکنند. کاربر موظف است پیش از هر چیز نکات گوشزد شده در بخش توضیحات کالا را مطالعه نموده و نسبت به اطمینان یافتن از کارکردن کالا بر روی دستگاه خود اقدام نماید. در صورت سازگار نبودن کالای خریداری شده چیستا الکترونیک مسئولیتی در این باره ندارد.
16- چیستا الکترونیک مسئولیتی در برابر نوشته‌ها و ویژگی‌های درج شده روی بسته‌های کالا ندارد و مسئولیت با شرکت تولیدکننده خواهد بود.
17- تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، چیستاالکترونیک هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
18- فروشگاه اینترنتی چیستاالکترونیک در برابر موارد زیر مسئولیتی ندارد:
الف : صدمات و ضایعات ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل ونقل ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، آتش و حرارت زیاد ، گرد و غبار شدید ، نوسانات برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی
ب : استفاده نادرست از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه
ج : دستگاه هایی که دستکاری شده و تعمیر شوند.
د : هر نوع دستکاری ، خدشه یا کنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام ، مشخصات دستگاه یا هر نوع دستکاری یا آسیب برگ ضمانت نامه.