برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
پشتیبانی تلگرام/واتساپ/بله 09216012489

شرايط و ضوابط استفاده

شرایط و قوانین بهره‌گیری از خدمات تارنمای چیستا الکترونیک

کاربر و مشتری گرامی لطفا شرایط و قوانین درج شده در این برگه‌ی اینترنتی را با دقت بررسی و مطالعه فرمایید تا به بهترین شیوه اقدام به استفاده از فروشگاه اینترنتی چیستا الکترونیک نمایید.

1- ثبت سفارش کالا در هر زمان از سوی کاربر به معنای پذیرفتن شرایط و قوانین فروشگاه چیستا در این صفحه خواهد بود.


2- شیوه و روش فروشگاه اینترنتی چیستا الکترونیک مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک بوده و سایت خود را ملزم به رعایت حقوق مصرف کننده در برابر رعایت قوانین از سوی کاربران می‌داند.


3- قوانین و شرایط در صورتی که در آینده دگرگون شوند، در همین برگه درج خواهند گشت و استفاده کاربران در هر زمان از فروشگاه اینترنتی چیستاالکترونیک به معنای پذیرش قوانین مندرج در این برگه است.


4- کاربر یا مشتری به شخصی گفته می‌شود که با داده‌های کاربری درج شده در هنگام نام‌نویسی در سایت اقدام به ثبت سفارش و خرید و بهره برداری از خدمات سایت می‌کند.


5- آن‌هنگام که کاربر از خدمات چیستاالکترونیک بهره می‌برد، سفارش اینترنتی ثبت می‌کند و یا به تارنما رایانامه (ایمیل) می‌فرستد یک ارتباط الکترونیکی برقرار کرده است و در نتیجه با پاسخ‌دهی چیستاالکترونیک موافقت کرده است.


6- چیستا الکترونیک دارای یک خبرنامه است که برای کسانی که نشانی رایانامه‌ی خود را در بخش خبرنامه درج کرده‌اند یا نام‌نویسی کرده‌اند ارسال می‌گردد. در صورت خواهان دریافت چنین پیام‌هایی نیستید کاربر می‌تواند عضویت خود در بخش خبرنامه‌ی چیستاالکترونیک را لغو نماید.


7- چیستا الکترونیک می‌‎کوشد با بهره‌گیری از حداکثر توانمندی‌های خود از حریم خصوصی اشخاصی که از سرویس‌های تارنما بهره می‌برند محافظت کرده و به آن احترام بگذارد. کاربر با بهره‌گرفتن از خدمات تارنما موافقت خود را با سیاست‌های حفظ حریم خصوصی کاربران ما اعلام می‌کند.


8- سراسر محتوای همگانی که در دسترس است (فیلم، تصاویر، دکمه، نماد، آیکون، فایل قابل دانلود، نوشته، گرافیک و... ساخته و ارائه شده از سوی تارنمای چیستاالکترونیک بخشی از دارایی‌های چیستاالکترونیک به شمار آمده و هرگونه بهره برداری بدون کسب مجوز قانونی نوشتاری، حق پیگرد قانونی را برای چیستا الکترونیک محفوظ می‌دارد.


9- کالاهای ارائه شده در این فروشگاه برای کاربران بالای 18 سال است و کسانی که زیر 18 سال سن دارند باید با آگاهی والدین خود اقدام به خرید و پرداخت نمایند.
10- همگی مسئولیت‌هایی که در پی به‌کارگرفتن حساب کاربری با گذرواژه‌ی آن وجود دارد به عهده‌ی کاربر است.


11- تنها راه تماس تارنمای http://www.echista.ir با کاربران از طریق نشانی رایانامه‌ی Info@echista.ir است. جهت ارتباط الکترونیک با ما می‌توانید با این نشانی رایانامه در ارتباط باشید.


12- روز کاری یعنی روز شنبه تا پنج شنبه هفته به جز تعطیلات عمومی در ایران و کالاهای سفارشی پیش از ساعت 10 شب فردای همان روز (کاری) به پست تحویل داده می‌شود.


13- کاربران می‌توانند در هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز سفارش خود را انجام داده و ثبت کنند.


14- کاربران باید اطلاعات خود را در هنگام نام‌نویسی و ثبت سفارش درست و به دقت وارد نمایند. در صورتی که اطلاعات درج شده نادرست باشد پیگیری و ارسال کالا به مشکل برخواهد خورد و مسئولیت با کاربر است. مسئولیت وارد کردن نشانی ایمیل و شماره موبایل صحیح با خریدار است.


15- چیستاالکترونیک خود را موظف می‌داند کالاها را در نهایت سلامت به دست مشتریان برساند. برخی از کالاهای الکترونیکی به دلیل گسترده بودن حوزه‌ی کاربرد ممکن است با وجود سالم بودن در برخی از مواقع روی برخی از دستگاه‌ها کار نکنند. کاربر موظف است پیش از هر چیز نکات گوشزد شده در بخش توضیحات کالا را مطالعه نموده و نسبت به اطمینان یافتن از کارکردن کالا بر روی دستگاه خود اقدام نماید. در صورت سازگار نبودن کالای خریداری شده چیستا الکترونیک مسئولیتی در این باره ندارد.


16- چیستا الکترونیک مسئولیتی در برابر نوشته‌ها و ویژگی‌های درج شده روی بسته‌های کالا ندارد و مسئولیت با شرکت تولیدکننده خواهد بود.


17- تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، چیستاالکترونیک هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


18- فروشگاه اینترنتی چیستاالکترونیک در برابر موارد زیر مسئولیتی ندارد:

  • الف : صدمات و ضایعات ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل ونقل ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، آتش و حرارت زیاد ، گرد و غبار شدید ، نوسانات برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی
  • ب : استفاده نادرست از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه
  • ج : دستگاه هایی که دستکاری شده و تعمیر شوند.
  • د : هر نوع دستکاری ، خدشه یا کنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام ، مشخصات دستگاه یا هر نوع دستکاری یا آسیب برگ ضمانت نامه.

19- در شرایط خاص مانند پایان موجودی کالا، احتمال لغو شدن سفارش وجود دارد و فروشگاه چیستا الکترونیک مجاز است اقدام به توقف و لغو سفارش‌‏ نماید. فروشگاه موظف است با خریدار تماس حاصل نموده و ضمن اعلام اتمام موجودی کالا، از خریدار درخواست ارائه شماره حساب به نام ثبت کننده سفارش، جهت عودت مبلغ واریزی را بدهد. خریدار باید از طریق ایمیل ثبت شده خود در هنگام ثبت نام، درخواست کتبی همراه با تصویر کارت ملی به نشانی ایمیل info@echista.ir جهت عودت مبلغ را ارسال نماید و تصویر فیش واریزی از همان طریق برای ایشان ارسال خواهد شد.

20- تغییر نشانی ارسال کالا تنها با ارائه درخواست کتبی امضا شده توسط خریدار که باید به نشانی ایمیل رسمی فروشگاه info@echista.ir همراه با تصویر کارت ملی ثبت کننده سفارش ارسال شده باشد امکان پذیر است.

21- پس از ثبت سفارش یک پیامک اطلاع رسانی تایید سفارش و در صورت وارد کردن نشانی ایمیل به صورت صحیح، یک فاکتور الکترونیکی از طریق ایمیل برای کاربر ارسال می گردد. همچنین در صورت نیاز، خریدار می تواند درخواست ارسال فاکتور الکترونیکی چاپ شده همراه با کالای ارسالی را بدهد.

22- تا پیش از ارسال کالا توسط فروشگاه، خریدار می تواند درخواست لغو سفارش را بدهد. به این معنا که خریدار باید از طریق ایمیل رسمی info@echista.ir  تصویر درخواست کتبی امضا شده با مشخصات کامل سفارش نظیر تاریخ دقیق ثبت سفارش و شماره مرجع سفارش را به همراه تصویر کارت ملی به نام شخص ثبت کننده سفارش ارسال نماید. فروشگاه پس از دریافت درخواست کتبی لغو سفارش هزینه واریزی را به شماره حسابی که از آن به حساب فروشگاه پول واریز شده است بازخواهد گرداند.

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود/نام‌نویسی

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود/نام‌نویسی