زنگ اخبار بیسیم Doorbell

محصول جدید

زنگ وایرلس درب، فراخوانی، منشی

زنگ اخبار بی‌سیم با برند نام‌آشنای Doorbell و با برد مفید 100 متر در محیط آزاد - بدون نیاز به هیچ‌گونه سیم‌کشی در ساختمان - دارای 32 ملودی متنوع قابل انتخاب توسط کاربر به وسیله کلید تعبیه شده روی زنگ - مناسب زنگ فراخوانی منشی، دفتر اداری، بیمارستان، درب خانه، شرکت‌ها و آموزش‌گاه‌ها - دارای گیرنده و فرستنده وایرلس - اتصال به پریز برق 220 ولت

جزییات بیشتر

22,000 تومان

اطلاعات بیشتر

راهنمای نصب زنگ اخبار بی‌سیم

بهره‌گیری از زنگ وایرلس یا بی‌سیم کاری ساده است. آن را می‌توان روز میز، دیوار و... متصل کرد یا در صورت نیاز از آن به‌‎عنوان زنگ سیار و بدون نصب ثابت بهره برد. زنگ بیسیم از دو بخش تشکیل شده یک بخش فرستنده و ریموت و یک بخش گیرنده که به پریز برق متصل می‌شه. برای نصب و راه‌اندازی بسنده ( کافی ) است که:

 1. نخست باتری همراه و درون بسته بندی دستگاه رو درون فرستنده یا شاسی زنگ می‌گذاریم.
 2. با بهره‌گیری از چسب پشت فرستنده این بخش از دستگاه رو به هرجایی که نیاز هست به دیوار می‌چسبانیم. بالای سر بیمار ، کنار میز رئیس یا پزشک و دکتر ، یا کنار میز دفتر اداری کارخانه و شرکت و یا جلوی درب خانه.
 3. سپس بخش دوم دستگاه یعنی زنگ رو که دارای یک دوشاخه برق متصل شده هست رو به پریز برق شهری در جایی که نیاز هست صدای زنگ شنیده بشه متصل می‌کنیم. درون خانه ، کنار دفتر منشی یا دفتردار ، کنار بخش پرستاران و...
 4. پس از این زنگ بدون سیم شما راه‌اندازی شده و هرزمان شاسی زنگ توسط فراخواننده فشار داده شود در بخش دیگر گیرنده به صدا در می‌آید و به اصطلاح زنگ می‌خورد.
 5. جهت تنظیم ملودی و تغییر آهنگ زنگ کلید دستگاه گیرنده را بالا قرار داده و با هر بار فشار روی شاسی زنگ بیسیم اخیار ملودی تغییر خواهد کرد. پس از تنظیم و رسیدن به آهنگ مورد نظر کلید را به پایین بیاورید.

زنگ بیسیم درب خانه

مصرف باتری ریموت زنگ درب بی‌سیم

همان‌گونه که متوجه شدید بخش ریموت یا فرستنده‌ی این دستگاه باتری‌خور است و برای این منظور یک عدد باتری ریموت کنترل همراه با بسته‌بندی برای شما ارسال می‌شود.. اما بخش گیرنده و پخش کننده‌ی صدا به پریز برق شهری 220 ولت متصل می‌شود. در نتیجه مصرف باتری به شدت پایین است و احتمالا مدت طولانی باید از استفاده از دستگاه بگذرد که نیاز به تعویض باتری داشته باشید.

برد مفید زنگ ویرلس

برد مفید دستگاه دس محیط باز و بدون دیوار و... روی راهنمای دستگاه تا نزدیک به 100 متر ذکر شده است. اما باید در نظر داشت که این برد مفید می‌تواند به موارد گوناگونی وابستگی داشته باشد. در نتیجه بسته به محسط باید برد مفیدی از 40 تا 100 متر را در نظر گرفت.

کاربرد زنگ اخبار بی‌سیم wireless

از زنگ اخبار بی‌سیم می‌توان در خیلی از موارد بهره برد. گستردگی این کابردها می‌توان شامل مواردی مانند فراخوانی و هشدار در امکان گوناگون باشد. ما در این بخش به برخی از این کارایی‌‎ها اشاره خواهیم کرد:

 1. زنگ درب خانه ، زنگ درب ویلا و باغ و شرکت و اداره
 2. زنگ فراخوانی اتاق مدیریت ، اتاق کنفرانس شرکت ، اداره ، کارخانه
 3. زنگ احضار منشی پزشک، شرکت، دفتر اداری، دفتر حقوقی وکیل
 4. زنگ وایرلس آلارم بیمار ، درمانگاه و بیمارستان‌ها
 5. زنگ اتاق کودک و فراخوانی والدین توسط کودکان
 6. زنگ فراخوانی بی‌سیم بیمار یا سالخوردگان و سالمندان به صورت سیار
 7. زنگ ورودی و فراخوانی باز کردن درب پارکینگ درون ماشین
 8. بهره‌گیری از فناوری وایرلس جهت گیرنده و فرستند. فرستند کلید زنگ و گیرنده به‌عنوان زنگ اخبار

همچین می‌توان بر سر راه این زنگ یک عدد تایمر برق دیجیتال یا تایمر برق آنالوگ 24 ساعته قرار داد تا در زمان‌های مشخص برق ورودی آن قطع و یا وصل شود.

قیمت زنگ بی سیم وایرلس

ویژگی‌های فنی
 • برد مفید زنگ وایرلس 50 تا 100 متر
 • عدم نیاز به سیم‌کشی روکار در ساختمان و قیمت زنگ بیسیم مناسب و اقتصادی
 • دارای 32 آهنگ یا ملودی قابل تغییر
 • بهره‌گیری از تازه‌ترین فناوری‌ها جهت کاهش مصرف باتری و انرژی
 • توانایی تنظیم بلندی صدای ملودی روی دستگاه گیرنده
 • دارای نشانگر چراغ LED جهت نمایش وضعیت
 • اتصال ساده به سطوح گوناگون بدون نیاز به پیچ شدن و سیم‌کشی و ...

قیمت خرید زنگ بیسیم

توجه داشته باشید که قیمت درج شده قیمت زنگ بیسیم یا زنگ اخبار وایرلس به صورت فروش تکی است. در صورت نیاز به خرید زنگ بیسیم با قیمت همکار و در تعداد بالا و عمده لطفا بخش پشتیبانی فروشگاه در تماس باشید.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

زنگ اخبار بیسیم Doorbell

زنگ اخبار بیسیم Doorbell

زنگ وایرلس درب، فراخوانی، منشی

زنگ اخبار بی‌سیم با برند نام‌آشنای Doorbell و با برد مفید 100 متر در محیط آزاد - بدون نیاز به هیچ‌گونه سیم‌کشی در ساختمان - دارای 32 ملودی متنوع قابل انتخاب توسط کاربر به وسیله کلید تعبیه شده روی زنگ - مناسب زنگ فراخوانی منشی، دفتر اداری، بیمارستان، درب خانه، شرکت‌ها و آموزش‌گاه‌ها - دارای گیرنده و فرستنده وایرلس - اتصال به پریز برق 220 ولت

لوازم جانبی

1 محصولات دیگر در همان شاخه: