پشتیبانی واتساپ: 09216012489

همکاری تامین‌کنندگان کالا با ما

همکاری تامین کنندگان کالای تخصصی با ما

مجموعه فروشگاه‌های تخصصی ما بستر مناسب و قدرتمندی جهت همکاری همگی کسب و کارها در زمینه‌ی تخصصی برق، الکترونیک، لوازم جانبی و... را  فراهم کرده است. تامین‌کنندگان و تولیدکنندگان ایرانی می‌توانند با ارائه مشخصات تولیدات یا کالاهای خود به بخش پشتیبانی این گروه اقتصادی، نسبت به همکاری و فروش کالای خود از این طریق اقدام نمایند و به مشتریان در سراسر ایران دسترسی پیدا کنند و سهمی در این بازار اینترنتی (مارکت پِلیس) ایرانی داشته باشند. این کالاها می تواند شامل همگی دسته‌بندی‌های موجود کنونی در فروشگاه اینترنتی باشد.

همکاری تولیدکنندگان ایرانی

همچنین از آن‌جایی که اولویت نخست ماعرضه‌ی کالای ایرانی با کیفیت به خریداران است، تولیدکنندگان ایرانی که قصد ارائه و فروش کالای خود را از طریق مجموعه فروشگاه‌های تخصصی چیستاالکترونیک، فروهرالکترونیک و آی‌سی 2000 دارند می‌توانند از راه ارتباط رایانامه‌ای ( ایمیل ) رسمی فروشگاه مشخصات دقیق فنی کالای تولیدی خود را برای همکاران ما ارسال کنند.

نشانی رایانامه ارتباطی ویژه‌ی تامین‌کنندگان و تولیدکنندگان: hi@echista.ir - واتساپ 09216012489

بررسی پیشنهادهای همکاری

مدیریت فروشگاه چیستا آمادگی خود را برای برقراری همکاری‏‌های مشترک اعلام می‌دارد. درصورتی که هرگونه پیشنهاد همکاری در زمینه کلیه خدمات ارائه شده یا قابل ارائه در سایت چیستا مانند تامین کالا دارید، می‏‌توانید آن را ما همکاران ما جهت بررسی در میان بگذارید.

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود/نام‌نویسی