تبدیل 2 نری به 1 مادگی AUX سه خط هدست

تبدیل تک فیش AUX هدفون به سوکت صدای کامپیوتر و لپ‌تاپ

این کابل 20 سانتی‌متری در یک سر دارای 2 فیش نری AUX دو خط بوده و در سر دیگر دارای یک مادگی AUX سه خط است. یعنی با این کابل رابط می‌توان هدفون و هدست‌های تک فیش سه خط 3.5 میلی‌متری معمولی مانند هدفون و هدست گوشی موبایل را به انواع لپ‌تاپ و کارت صدا کامپیوتر متصل کرد که دارای 2 مادگی AUX هستند (یکی برای ورودی میکروفن و دیگری برای خروجی اسپیکر)

ادامه مطلبShow less
49,800 تومان
مرجع:
A1-C13 C
اضافه به مقایسه0
معرفی

اتصال هدفون تک فیش 3 خط به لپ‌تاپ و رایانه

ممکن است شما نیز با این مشکل برخورد کرده باشید که چگونه می‌توان هدفون یا هدست گوشی موبایل یا تبلت و... را که تنها دارای یک فیش نری AUX 3.5 میلی‌متری سه خط است را به ورودی و خروجی صدای کامپیوتر یا لپ‌تاپ متصل کنید؟ این هدفون و هدست‌های دارای فیش نری AUX با 3 خط هستند که هم صدای ورودی میکروفن را انتقال می‌دهند و هم صدای خروجی اسپیکر و هدفون. در نتیجه به تنهایی این سوکت را نمی‌توان به ورودی و خروجی کارت صدای کامپیوتر و لپ‌تاپ متصل کرد. با این کابل رابط می‌توان این مشکل را حل کرد صدای استریو با کیفیت بالا را انتقال داد.

این مشکل را البته هدفون کامپیوتر معمولی که دارای دو  کابل و دو فیش نری جداگانه برای میکروفن و گوشی ها و خروجی صدا هستند ندارد. در این‌جا اشاره‌ی ما به هدفون و هدست های تک فی و تک کابل هست. ( همان هدفون و هدست‌های معمولی که روی گوشی موبایل و تبلت و .. معمولا عرضه می‌شود.

تبدیل اتصال هدست و هدفون 1 فیش به کامپیوتر و لپ تاپ

چرا نمی‌توان هدست را مستقیم به ورودی 2 خط میکروفن متصل کرد

فیش هدست و هدفون های موبایل و تبلت سه خط است. اما ورودی میکروفن کامپیوتر و لپ‌تاپ دو خط است. در نتیجه با اتصال مستقیم و وارد کردن فیش هدست سه خط به این ورودی ها صدا قطع و وصل شده یا خش خش می‌کند. پس نیاز است از کابل تبدیل 2 نری به 1 مادگی AUX استفاده شود. کارایی این کابل تبدیل صدا 1 به 2 وصل کننده هدفون و میکروفون یا اتصال هدفون گوشی (تک پین) به هدفون کامپیوتر (دو پین) است.

آموزش استفاده از کابل اتصال هدست به کامپیوتر PC

در واقع کاربرد اصلی این کابل رابط تبدیل 2 نری به 1 مادگی AUX تبدیل سوکت 3.5 سه خط ماده به دو سر نر 3.5 میلی متری است. کافی است که تک فیش نری AUX 3.5 میلی‌متری هدفون Headphone یا هدست Headset موبایل و تبلت خود را به مادگی AUX این کابل وارد کنید و دو فیش نری جداگانه‌ی این کابل تبدیل 2 نری به 1 مادگی AUX را به ورودی میکروفن و خروجی اسپیکر رایانه متصل کنید. طبیعی است که باید در تنظیمات ویندوز تغییرات مورد نیاز را انجام دهید.

.5mm Female to 2 Male Headphone Mic Audio

سوکت AUX سه خر هدست هدفون

چگونه کابل را بلندتر کنیم؟

شاید نیاز باشد که کابل اندازه بلندتری داشته باشد. برای این کار کافی است که 2 عدد کابل افزایش طول AUX همراه با همین کابل تبدیل 1 به 2 تهیه کنید. کابل افزایش طول AUX دارای یک سر نری AUX و یک سر مادگی AUX است. پس از تهیه این اقلام فیش نری AUX هدفون و هدست تک پین را به مادگی تبدیل وارد کرده و 2 سر نری AUX فیش تبدیل را به مادگی کابل افزایش طول AUX وارد می‌کنید و در نهایت دو سر نری کابل افزایش طول را به ورودی میکروفن و خروجی اسپیکر کامپیوتر و لپ‌تاپ وارد می‌کنید.

ادامه مطلبShow less
مشخصات فنی
A1-C13 C

مشخصات

درگاه (پورت) ورودی
AUX 3.5mm
درگاه (پورت) خروجی
2X AUX 3.5mm
دیدگاه‌ها(1)
رتبه‌بندی کلی
3.5
1 دیدگاه‌ها
کیفیت
(3)
قیمت
(4)
امکانات
(3)
طراحی
(4)
متاسفانه مدتی هست این کالا رو موجود ندارید لطفا طریع ترین موجود کنید

نظر دهید

 • امکانات:
 • طراحی:
 • قیمت:
 • کیفیت:
نقاط ضعف و قوت را با کلمات کوتاه وارد کنید
بارگزاری تصاویر:
عکس را در اینجا بکشید و یا برای آپلود کلیک کنید.
8 کالای مشابه:
94,500 تومان

کابل صدای استریو AUX 3.5mm برند اپی مکس Epimax مدل Es-67 طول 1.20 متر، مناسب انتقال صوتی و صدای استریو، موزیک و.. مخصوص انواع پخش ماشین، ضبط خانگی، سینمای خانگی، اسپیکر، آمپلی‌فایر، کارت صدای رایانه و سیستم‌های صوتی، دارای 1 سال ضمانت تعویض.

 • کابل صدای AUX جک 3.5 میلی‌متری اپیمکس
 • مناسب انتقال صدای استریو 2 کانال با کیفیت بالا
 • روکش و وارنیش پاراگرایدل بدون قطعی و پارگی
 • کانکتورهای نری AUX فلزی استریو پرس‌شده و آماده
 • 1 فیش AUX صاف و یک سر فیش AUX نری 90 درجه
ناموجود
1 تومان
(8)

اسپلیتر تبدیل 1 به 2 خروجی صدا

با بهره‌گیری از این کابل مبدل 1 به 2 هدفون می‌توان از یک درگاه خروجی صدا AUX دو خروجی استریو هدفون یا اسپیکر و.. دریافت کرد.

برای نمونه می‌توان از یک خروجی صدای استریو گوشی موبایل یا کیس کامپیوتر یا تبلت، لپ‌تاپ و نوت بوک به‌صورت هم‌زمان از دو هدفون برای دو نفر بهره برد. یا می‌توان از یک خروجی کارت صدا کیس کامپیوتر دو خروجی صدا برای دو اسپیکر جداگانه دریافت کرد.

39,800 تومان

مبدل 2 به 1 جک 3.5 میلی متری در واقع کابل تبدیل 2 فیش نری AUX 3.5mm سه خط هندزفری به 1 فیش مادگی AUX سه خط است. این محصول می‌تواند 1 سوکت هدست 3 خط گوشی موبایل و... را به 2 فیش نری AUX 3.5mm میکروفن و هدفون جداگانه تفکیک کند تا بتوان آن را به کارت صدای رایانه و.. متصل کرد.

 • دارای یک سر جک مادگی AUX 3.5 میلی‌متری 3 خط هندزفری
 • یک سر 2 فیش نری AUX 3.mm سه خط (میکروفن و هدفون)
 • تفکیک 1 به 2 جک صوتی 3.4 میلی‌متری استریو دو کانال
 • طول کابل 13 سانتی‌متر با احتساب طول فیش‌ها در 2 سمت
 • اتصال هدفون موبایل به فیش میکروفن و هدفون کامپیوتر
44,500 تومان

با استفاده از کابل صدای 1 به 2 استریو انکان انتقال صدای استریو در بین دستگاه‌های صوتی و تصویری مانند ضبط، اسپیکر، سینمای‌خانگی،  آمپلی‌فایر و.. برای کاربر فراهم می‌شود. این کابل در یک سر دارای یک فیش نری AUX 3.5mm استریو دو خط و در سر دیگر دارای 2 فیش نری AV به رنگ‌های سفید و قرمز L/R است.

 • کابل 1 به 2 صدا استریو، تبدیل 1 فیش نری AUX به 2AV
 • طول کابل 1.5 متر، کانکتورهای طلایی پرس شده
 • دارای روکش و وارنیش ضخیم با ماندگاری و انعطاف بالا
 • یک سر فیش نری AUX 3.5mm و یک سر 2 فیش نری AV
ناموجود
54,800 تومان

کابل تبدیل 1 AUX به 2 AV اسپیکر 5 متری

کابل صدا از نوع کابل صدای اسپیکری 1 به 2 به طول 5 متر، این کابل در یک سر دارای یک فیش نری AUX 3.5mm استریو و در سر دیگر دارای 2 فیش نری AV به رنگ‌های سفید و قرمز است که صدای استریو 2 کانال را میان دستگاه‌های گوناگون صوتی و تصویری در فاصله‌ی 5m انتقال می‌دهد. برخی از دستگاه‌ها مانند کارت صدای کامپیوتر، MP3 پلیر، ضبط و.. دارای خروجی به صورت جک مادگی AUX 3.5mm هستند و اسپیکرها و سینمای خانگی و.. دارای ورودی به صورت فیش مادگی AV هستند که برای تبدیل از این کابل استفاده می‌شود.

ناموجود
87,800 تومان
(1)

کابل اسپیکر مبدل 1 به 2 صدا

کابل 1.5 متری 1 به 2 صدا برند گلد GOLD دارای یک سر جک نری AUX 3.5 میلی‌متری و دو سر نری RCA جهت اتصال گوشی موبایل، کامپیوتر، لپ‌تاپ و تبلت به اسپیکر و سینمای خانگی و غیره.. دارای کابل شیلددار از جنس مس جهت به حداقل رساندن نویز و حداکثر کیفیت صدا و همچنین دارای سرسوکت‌های AV و AUX با کیفیت ساخت بسیار بالا و پرس مناسب برای جلوگیری از قطعی در استفاده مکرر. گارانتی تعویض 6 ساله

26,500 تومان
(1)

کابل 1.5 متری افزایش AUX کابل صدا استریو

کابل 1.5 متری صدا جهت افزایش طول کابل‌های  AUX استریو هدفون، هندزفری، هدست، اسپیکر، کامپیوتر، افزایش طول کابل صدا AUX گوشی و دستگاه های گوناگون دارای خروجی AUX- این کابل در یک سر دارای جک نری AUX با قطر 3.5 میلی متر استریو و در سر دیگر دارای فیش مادگی AUX است. در نتیجه می تواند به عنوان افزاینده طول کابل صدا AUX انواع دستگاه‌های صوتی و تصویری به کار برود.

کالاهای مرتبط
36,500 تومان
(1)

کابل 1.5 متری افزایش AUX کابل صدا استریو

کابل 1.5 متری صدا جهت افزایش طول کابل‌های  AUX استریو هدفون، هندزفری، هدست، اسپیکر، کامپیوتر، افزایش طول کابل صدا AUX گوشی و دستگاه های گوناگون دارای خروجی AUX- این کابل در یک سر دارای جک نری AUX با قطر 3.5 میلی متر استریو و در سر دیگر دارای فیش مادگی AUX است. در نتیجه می تواند به عنوان افزاینده طول کابل صدا AUX انواع دستگاه‌های صوتی و تصویری به کار برود.

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود/نام‌نویسی