کابل تفکیک صدا هدفون و میکروفن لپ تاپ

اتصال 2 جک میکروفن و هدفون به 1 فیش صدا AUX

کابل تفکیک 2 فیش جکی 3.5 AUX هدفون و میکروفن به 1 ورودی سوکت صوتی لپ‌تاپ‌های جدید که تنها دارای 1 ورودی جک 3.5 صدا هستند و از پورت جداگانه برای جک میکروفن و جک هدفون پشتیبانی نمی‌کنن - دارای 2 ورودی مادگی AUX برای اتصال جداگانه هدفون ( یا اسپیکر ) و میکروفن در یک سو و 1 خروجی صدا 4 خط AUX در سوی دیگر جهت وصل کردن به ورودی سوکت صوتی لپ‌تاپ و دیگر دستگاه‌ها

ادامه مطلبShow less
39,800 تومان
مرجع:
A1-C12 C
نام تجاری:
اضافه به مقایسه0
معرفی

ظاهر کالای ارسالی: لطفا توجه داشته باشید که به دلیل تغییر مداوم ظاهری کالا، بسته به موجودی انبار ظاهر کالای ارسالی ممکن است با تصاویر درج شده متفاوت باشد هرچند از بابت کارایی همگی موارد یکسان عمل می‌کنند.

کارایی و کاربرد کابل 2 به 1 تفکیک صدا لپ‌تاپ

اگر تا کنون با این موارد برخورد کرده باشید می‌دانید که برخی از لپ‌تاپ‌ها و نوت بوک های جدید تنها دارای یک پورت ورودی صدا جکی AUX 3.5mm هستند و برای میکروفن و هدست پورت دیگری در نظر گرفته نشده است. با بهره گیری از این کابل تبدیل 2 به 1 صدا مخصوص نوت بوک و لپ تاپ، می‌توان از میکروفن و هدفون به‌گونه‌ی جداگانه استفاده کرد. یعنی هر دو فیش جکی 3.5 میلی‌متری صدای هدفون و میکروفن را وارد بخش ورودی کابل تفکیک صدا کرده و خروجی آن را به درون پورت صدای لپ‌تاپ یا نوت بوک وارد می‌کنیم.

نکته فیش هدفون نری AUX 3.5 دو خط و فیش میکروفن نری AUX 3.5 مونو است و جک صدایی که به ورودی مادگی AUX هندزفری 3 خط وارد می‌شود دارای 3 خط و 4 قسمت است، که آن را فیش AUX سه خط هندزفری نیز می‌نامند.

نبود فیش ورودی میکروفن روی لپ تاپ های جدید

در دنباله‌ی توضیح‌های بالا باید گفت که روی این لپ تاپ ها برای نمونه لپ تاپ z510 هیچ ورودی جکی صدا برای میکروفن به صورت جداگانه از خروجی صدا AUX در نظر گرفته نشده و تنها یک جک صدا ویزه ورودی صوتی هم برای میکروفن و هم برای هدفون روی آن‌ها تعبیه شده است. در نتیجه برای اتصال هدفون ها و هدست‌های موجود در بازار که هر کدام جداگانه نیاز به ورودی و خروجی AUX دارند به مشکل برخواهیم خورد و این کابل تفکیک صدا نوت بوک و لپ تاپ این مشکل را بر طرف خواهد کرد.

لپ تاپ z150 کابل تبدیل 2 به 1 صدا AUX

چگونگی استفاده از کابل تبدیل 2 به 1 هدفون و میکروفن

این کابل تبدیل فیش هدفون و میکروفن به جک صوتی لپ تاپ دارای 2 ورودی فیش مادگی AUX و یک خروجی صوتی دارد. یکی از ورودی‌ها ویژه‌ی میکروفن و دیگری ویژه‌ی هدفون است. تبدیل تک فیش به میکروفن و هدفون.

چگونگی کارکرد و تعداد خط فیش نری AUX

فیش خروجی این تبدیل 2 به 1 دارای 3 خط و 4 قسمت است. ( از فیش نری AUX سه خط هندزفری استفاده شده ) فیش باید توجه داشت که قرار است صدا به صورت استریو انتقال داده شود در نتیجه ما یک کانال صوتی چپ و یک کانال راست و یک کانکتور مشترک میانه میان میکروفن و هدفون و یک ورودی صدا برای میکروفن داریم. در واقع نیاز است که ورودی لپ‌تاپ حتما از نوع 4 خط AUX باشد تا امکان تفکیک وجود داشته باشد.

صدا هدفون AUX/کابل تبدیل 2 به 1 میکروفن و هدفون لپ تاپ نوت بوک

راه حل‌های دیگر اتصال 2 به 1 کارت صدا اکسترنال

برای این موضوع راه حل های دیگری هم وجود دارد. یعنی افزون بر این‌که می‌توانید به سادگی از این کابل تفکیک تبدیل 2 به 1 هدفون و میکروفن بهره ببرید می‌توانید از کارت صدا اکسترنال USB بهره ببرید که با اتصال به پورت USB دو یک ورودی صدا میکروفن و یک خروجی صدا هدفون و هدست در اختیار شما قرار می‌دهد.

در نتیجه راه حل دیگر بهره‌گیری از کارت صدا اکسترنال USB است و شما با کلیک روی لینک ورد نظر توانایی خرید این کارت صدای اکسترنال را از فروشگاه تخصصی چیستاالکترونیک خواهید داشت.

ادامه مطلبShow less
مشخصات فنی
A1-C12 C

مشخصات

رنگ
سپید / سفید
دیدگاه‌ها(4)
رتبه‌بندی کلی
4.5
4 دیدگاه‌ها
کیفیت
(4.5)
قیمت
(4.5)
امکانات
(4.5)
طراحی
(4.5)
لطفا موجود کنید

نظر دهید

 • امکانات:
 • طراحی:
 • قیمت:
 • کیفیت:
نقاط ضعف و قوت را با کلمات کوتاه وارد کنید
بارگزاری تصاویر:
عکس را در اینجا بکشید و یا برای آپلود کلیک کنید.
8 کالای مشابه:
54,500 تومان

کابل رابط 1 جک AUX 3.5mm به 3 فیش نری RCA

این کابل در یک سر دارای یک فیش AUX نری سه خط و در سر دیگر دارای سه فیش نری AV است. در واقع این کابل 3 فیش صوتی و تصویری آنالوگ AV را به 1 فیش AUX 3.5 میلی متری تبدیل می‌کند. در دستگاه‌های جدید مانند ورودی تلویزیون‌های جدید LED و LCD یا خروجی رسیور و..  به جای سه فیش سه رنگ AV یک عدد فیش مادگی AUX 3.5mm سه خط در نظر گرفته شده است.

ناموجود
1 تومان
(8)

اسپلیتر تبدیل 1 به 2 خروجی صدا

با بهره‌گیری از این کابل مبدل 1 به 2 هدفون می‌توان از یک درگاه خروجی صدا AUX دو خروجی استریو هدفون یا اسپیکر و.. دریافت کرد.

برای نمونه می‌توان از یک خروجی صدای استریو گوشی موبایل یا کیس کامپیوتر یا تبلت، لپ‌تاپ و نوت بوک به‌صورت هم‌زمان از دو هدفون برای دو نفر بهره برد. یا می‌توان از یک خروجی کارت صدا کیس کامپیوتر دو خروجی صدا برای دو اسپیکر جداگانه دریافت کرد.

26,500 تومان
(1)

کابل 1.5 متری افزایش AUX کابل صدا استریو

کابل 1.5 متری صدا جهت افزایش طول کابل‌های  AUX استریو هدفون، هندزفری، هدست، اسپیکر، کامپیوتر، افزایش طول کابل صدا AUX گوشی و دستگاه های گوناگون دارای خروجی AUX- این کابل در یک سر دارای جک نری AUX با قطر 3.5 میلی متر استریو و در سر دیگر دارای فیش مادگی AUX است. در نتیجه می تواند به عنوان افزاینده طول کابل صدا AUX انواع دستگاه‌های صوتی و تصویری به کار برود.

19,800 تومان

کابل 1 به 1 انتقال صدا استریو AUX 3.5mm با روکش ابریشمی

کابل انتقال صدا از نوع 1 به 1 و دو سر نری AUX 3.5mm استریو، دارای روکش با کیفیت ابریشمی، دو سر فیش نری AUX 3.5mm دو خط استریو، مناسب انتقال موزیک و صدای استریو و دو کانال از انواع گوشی موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، MP3 پلیر، ماژول MP3 پلیر و... به جک AUX مادگی انواع پخش ماشین، اسپیکر، سینمای خانگی و... جنس روکش نخی ابریشمی با مقاومت و ماندگاری بالا

39,800 تومان

کابل افزایش طول AUX 3.5mm سه خط به طول 1.5 متر، دارای یک سر فیش مادگی AUX 3.5mm سه خط و یک سر فیش نری AUX 3.5mm سه خط، امکان انتقال صدای استریو 2 کانال + صدای میکروفن هندزفری به صورت هم‌زمان از گوشی موبایل، تبلت، لپ‌تاپ‌های جدید و...

 • یک سر جک صوتی AUX نری 3 خط 3.5 میلی متری
 • یک سر جک مادگی AUX نری 3 خط 3.5mm
 • امکان افزایش طول کابل AUX هندزفری 3 کانال
 • دارای 3 خط، انتقال 2 کانال استریو + میکروفن
44,500 تومان

با استفاده از کابل صدای 1 به 2 استریو انکان انتقال صدای استریو در بین دستگاه‌های صوتی و تصویری مانند ضبط، اسپیکر، سینمای‌خانگی،  آمپلی‌فایر و.. برای کاربر فراهم می‌شود. این کابل در یک سر دارای یک فیش نری AUX 3.5mm استریو دو خط و در سر دیگر دارای 2 فیش نری AV به رنگ‌های سفید و قرمز L/R است.

 • کابل 1 به 2 صدا استریو، تبدیل 1 فیش نری AUX به 2AV
 • طول کابل 1.5 متر، کانکتورهای طلایی پرس شده
 • دارای روکش و وارنیش ضخیم با ماندگاری و انعطاف بالا
 • یک سر فیش نری AUX 3.5mm و یک سر 2 فیش نری AV
(1)

کابل 1 به 1 صدا گریفین دو سر نری AUX 3.5mm

کابل انتقال صدای استریو دو سر کانکتور نری AUX 3.5 میلی‌متری، ساخت برند و شرکت نام‌آشنای Griffin AUX Audio Cable- جهت اتصال گوشی موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و کامپیوتر به انواع ضبط ماشین، اسپیکر، آمپلی‌فایر و سیستم‌صوتی خودرو و اسپیکر خانگی- طول 1.8 متر- کانکتور پوشیده با فلز کروم- کابل فلت با قالب انعطاف بالا

کالاهای مرتبط
48,500 تومان
(6)

کارت صدا USB اکسترنال لپ‌تاپ و کامپیوتر

کارت صدا اکسترنال دارای سوکت نری USB جهت ورود به مادگی USB کامپیوتر و لپ تاپ - ویژه‌ی لپ‌تاپ و مادربرد رایانه‌هایی که کارت صدای آن‌ها سوخته و از کار افتاده است و تنها یک ورودی صدا AUX دارند فاقد پورت میکروفن - با خرید و وارد کردن این کارت صدا به درگاه یو اس بی یک خروجی صدا AUX صدا برای اسپیکر و هدفون و یک ورودی میکروفن خواهید داشت.

8,700 تومان
(5)

فیش تبدیل 2 فیش AUX مادگی به یک جک نری

این فیش دارای دو مادگی AUX 3.5mm و ورودی صدا AUX بوده و می تواند این دو ورودی صدای استریو را به یک جک نری AUX و برعکس تبدیل نماید. برای نمونه می توان دو عدد کابل صدا AUX را مادگی های این فیش 2 به 1 AUX متصل نمود و قسمت نری آن را به یک خروجی AUX استریو وارد کرد.

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود/نام‌نویسی