دانگل بلوتوث AUX ضبط و اسپیکر

دانگل بلوتوث AUX خودرو با قابلیت تماس تلفنی و پخش موسیقی

این گیرنده بلوتوث یا تبدیل بلوتوث به AUX ماشین و سیستم خانگی امکان پخش موسیقی بیسیم Wireless با بلوتوث از گوشی موبایل، لپ‌تاپ، تبلت و.. روی باند پخش ماشین و مکالمه Call پاسخ‌گویی به تماس‌های تلفنی با موبایل هندزفری را فراهم می‌سازد ( البته با صدای ضعیف‌تر به نسبت گوشی ) مناسب سینمای خانگی، یا هرنوع اسپیکر دیگر. دانگل بلوتوث AUX موسیقی وایرلس

ادامه مطلبShow less
79,800 تومان
مرجع:
K2-B15 C
نام تجاری:
اضافه به مقایسه0
معرفی

دانگل بلوتوث مدل CAR Bluetooth

دانگل بلوتوث به AUX مکالمه تلفنی و پخش موسیقی CAR Bluetooth مدل دیگری از گیرنده بلوتوث برای ضبط ماشین و سیستم‌های خانگی است که هم توانایی پخش موزیک با بهترین کیفیت را دارد و هم توانایی مکالمه تلفنی را به صورت هندزفری hands-free را برای کاربر ایجاد می‌کند. این مدل دارای یک فیش دو طرف نری AUX است که یک طرف آن به ورودی ضبط و طرف دیگر آن به دانگل متصل می‌شود.

دانگل بلوتوث ضبط ماشین

با این نوع دانگل کاربر می‌تواند همگی دستگاه‌های مجهز به فناوری بلوتوث، مانند لپ‌تاپ ، آیفون , iPod , iPad ، تبلت ، گوشی موبایل همراه و ... را به صورت وایرلس بیسیم به دستگاه‌های صوتی که دارای ورودی AUX استاندارد جم 3.5mm هستند همانند ضبط ماشین ، اسپیکرهای حرفه‌ای و خانگی ، هدفون و غیره ارتباط دهد. این از گونه‌ و مدل میکروفن دار است و مانند یک هندزفری کار می‌کند.

برای نمونه در زمانی که با گوشی موبایل در حال پخش موسیقی هستید اگر مخاطب با شما تماس بگیرید شما توانایی تماس تلفنی را خواهید داشت. ( البته توجه داشته باشید که به صورت کلی گیرنده‌های بلوتوثی به دلیل تداخل شنیداری صدایی بسیار ضعیف‌تر در برابر گوشی موبایل را به مخاطب انتقال می‌دهد و شاید نیاز باشد که گفتگو را کمی با صدای بلند در محیط خودرو انجام دهید و مخاطب نیز صدای گوشی خود را به بالاترین میزان برساند ) car bluetooth receiver

اگر ورودی ضبط ما 2 فیش قرمز و سفید بود

همان‌گونه که توضیح داده شد دانگل بلوتوس صدا را به صورت یک تک فیش نری AUX به کاربر ارائه می‌دهد. اگر ضبط شما دارای ورودی 2 فیش AV به رنگ قرمز و سفید بود باید برای تبدیل آن از یک تبدیل مادگی AUX به 2 نری AV استفاده کنید که در فروشگاه موجود است و می‌توانید همراه با دستگاه همزان سفارش دهید ( روی لینک کلیک کنید )

اگر ضبط ما پورت USB داشت و AUX نداشت

بیش‌تر ضبط ماشین‌های تولید درون کشور تنها دارای ورودی یو اس بی فلش مموری هستند و ورودی AUX ندارد. در نتیجه برای بلوتوث‌دار کردن این ضبط ها از دانگل بلوتوث به AUX نمی‌توان استفاده کرد. خوشبختانه یک راه دیگر برای این کار وجود دارد و آن استفاده از دانگل بلوتوث به USB ضبط است ( روی لینک کلیک کنید )

فرستنده صدا از خروجی تلویزیون به هدست و هدفون بلوتوثی

توجه کنید که فرستنده بلوتوث با گیرنده ( دانگل ) متفاوت است. اگر قصد دارید صدا را با بلوتوث از خروجی صدای تلویزیون و .. به هدست و هدفون بلوتوثی خود ارسال کنید باید از دستگاه فرستنده صدا از تلویزیون به هدست بلوتوثی استفاده کنید ( روی لینک کلیک کنید )

دانگل گیرنده بلوتوث برای ضبط

کاربرد دانگل بلوتوث به AUX فرستنده بلوتوث صدا

این دستگاه دو کارایی دارد که با خرید آن می‌تواند به‌گونه‌ی هم‌زمان برای هر دو مورد آن به‌کار ببرید که در زیر به آن‌ها می‌پردازیم. پخش موزیک بیسیم با بلوتوث و Call با مکالمه بیسیم تلفنی. ولی پیش از هرچیز در اینجا به برخی امکانات ویژه این دستگاه می پردازیم

 • دارای چراغ LED ریز جهت کار ساده‌تر در شب درون ماشین
 • امکان برقراری تماس تلفن ساده و بون دردسر از طریق بلوتوث گوشی موبایل
 • امکان ری دایال REDIAL و تماس دوباره با آخرین شماره با نگه داشتن سه ثانیه‌ای دکمه‌ی پلی
 • برقراری تماس تلفنی درون ماشین و با اسپیکر ماشین تنها با فشار دکمه‌ی Play
 • پخش یا توقف آهنگ و موزیک با فشار دکمه‌ی پلی و عوض کردن آهنگ و عقب و جلو بردن فایل های موسیقی
 • اتصال خودکار به بلوتوث گوشی موبایل یا تبلت یا لپ تاپ برای استفاده‌های بعدی با روشن شدن بلوتوث

پاسخ به تماس تلفنی روی باند ماشین با بلوتوث

روش به‌کارگیری دستگاه به زبان ساده را چنین بازگو می‌کنیم:

 1. فیش نری AUX کابل صدای AUX که به دانگل گیرنده بلوتوث دستگاه متصل است را به ورودی AUX جک 3.5 پخش ماشین خود وارد کنید.
 2. پایه‌ی نگه‌دارنده‌ی دانگل درون بسته‌بندی کالا را به نزدیک ترین نقظه داشبورد به دهان خود بچسبانید و دانگل را روی پایه قرار دهید.
 3. کابل شارژر USB که به دستگاه متصل است را جهت تامین برق دستگاه به پورت USB پخش ماشین خود یا شارژر فندکی یا هر پورت یو اس بی دیگری ... وارد کنید. (اگر صدا نویز داشت بهتر است که از یک شارژر فندکی جداگانه استفاده شود. یکی از شارژرهای فندکی موجود در فروشگاه چیستا الکترونیک میتوانید گزینه مناسبی برای این کار باشد که از این نشانی می توانید همراه با دانگل تهیه کنید: خرید شارژر فندکی ماشین )
 4. پس از روشن کردن دستگاه این دستگاه به دستگاه‌های قابل اتصال بلوتوث گوشی موبایل یا تبلت و لپ‌تاپ شما افزوده شده است. روی اتصال کلیک کنید یا با انگشت فشار دهید تا اتصال بلوتوس برقرار شود.
 5. موسیقی مورد علاقه‌ی خود را اجرا کنید تا روی باندهای ماشین پخش شود. هنگامی که تماس تلفنی با شما گرفته شد روی دکمه ی پلی فشار دهید ( روی دستگاه دانگل بلوتوث ماشین ) تا تماس برقرار شود. از طریق باند ماشین و میکروفن روی دستگاه به مکالمه تلفنی بپردازید.

دستگاه بلوتوث خودرو مکالمه تلفنی Car Audio Connect AUX

برای این شیوه‌ی به‌کارگیری تنها بسنده است که فیش نری AUX دستگاه مبدل بلوتوث به AUX را به ورودی AUX پخش ماشین یا سیستم صوتی و آمپلی فایر خودرو متصل کنید. این فیش دارای 3 خط است و در واقع فیش هندزفری به‌شمار می‌آید. در نتیجه در صورتی که با گوشی موبایل شما تماس گرفته شود می‌توانید از طریق باندها و اسپیکر ماشین خود به صدای تماس‌گیرنده گوش دهید و از طریق میکروفن درونی دستگاه با وی گفتگو و مکالمه‌ی امن بدون نیاز به در دست گرفتن گوشی موبایل داشته باشید.
پاسخ‌گویی به تلفن و مکالمه در ماشین با بلوتوث از طریق اسپیکر و باند ماشین.

انتقال تماس تلفنی به بلوتوث

در صورتی که گوشی موبایل شما زنگ بخورد! و تماس تلفنی داشته باشید کافی است که روی دکمه ی پلی PLAY فشار دهید و به سادگی از طریق میکروفن دستگاه بلوتوث و باندهای ماشین یا اسپیکر خود به گفتگوی تلفنی و مکالمه بپردازید بدون نیاز به در دست داشتن گوشی موبایل.

پخش موسیقی بیسیم وایرلس روی اسپیکر آمپلی ضبط

گوش دادن به موسیقی و آهنگ Wireless Music با بلوتوث موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و غیره بر روی هر نوع اسپیکر یا آمپلی فایر یا ضبط خانگی و پخش خودرو تنها با اتصال به فیش هدفون یا فیش صدا AUX

تامین برق دانگل بلوتوث ضبط ماشین

دانگل دریافت کننده موسیقی از طریق بلوتوث به وسیله‌ی کابل و پورت USB که همراه و متصل به خود است می‌تواند برق خود را تامین کند. در واقع شما کافی است که فیش نری USB را به ورودی USB فلش مموری پخش ماشین خود یا کامپیوتر و اسپیکر وارد کنید و فیش هندزفری را به ورودی دانگل دریافت کننده موسیقی از طریق بلوتوث AUX وارد کنید.

چند نکته مهم
 • برای نخستین‌بار پس از خرید و دریافت کالا، دانگل بلوتوث را برای 8 ساعت بدون استفاده شارژ کنید. ( کارکرد چیزی حدود 3 ساعت است )
 • درصورتی که ورودی ضبط شما پورت USB است می‌توانید از کالای مشابه که به جای خروجی AUX دارای خروجی USB نری است استفاده کنید که درست مانند یک فلش مموری ب ضبط متصل می‌شود یعنی دانگل بلوتوث USB پلی فکتوری .
 • توجه داشته باشید که دانگل‌ها صدای شما را ضعیف‌تر از صدای گوشی موبایل انتقال می‌دهند چرا که میکروفن آن‌ها از دهان دور است و برای جلوگیری از درهم‌آمیختگی صدای شما و صدای مخاطب که از بلندگو پخش می‌شود، کاهش صدا خودکار ایجاد می‌شود. ( هرچند اگر مدل بدون‌سیم شارژی جدید یعنی دانگل بلوتوث AUX مدل BT-405 را تهیه کنید صدا بسیار با کیفیت‌تر خواهد بود )

انتخاب و تفاوت مدل دستگاه گیرنده بلوتوث

دانگل گیرنده بلوتوث به aux یا ( دانگل بلوتوث AUX خودرو ) ضبط و اسپیکر و... در 3 مدل موجود است. جهت انتخاب مدل مورد نظر می‌توانید به شاخه اصلی انواع دانگل بلوتوث گیرنده و فرستنده بروید و پس از ورود به صفحه کالای مورد نظر در بالای کلید « افزودن به سبد خرید » استفاده کنید. با انتخاب هرکدام یک از مدل‌ها تصاویر و قیمت آن‌ها تغییر خواهد کرد.

تبدیل aux به بلوتوث

توجه: در صورت نیاز به دانگل بلوتوث پخش موسیقی ( بدون امکان مکالمه با قیمت ارزان تر ) می توانید یکی از این گیرنده های بلوتوث را از فروشگاه چیستاالکترونیک خریداری کنید:

1- دانگل بلوتوث به AUX شارژی پخش موزیک 2- دانگل بلوتوث به AUX پخش موسیقی بدون قابلیت شارژ

در صورت موجود نبودن این کالا می‌توانید از کالای مشابه در فروشگاه اینترنتی چیستا استفاده کنید که دارای قابلیت مکالمه و کیفیت و امکانات بیش‌تری است. جهت هدایت به صفحه خرید کالای مشابه روی لینک روبرو کلیک کنید: دانگل بلوتوث به FM ضبط ماشین شارژر و مکالمه‌دار

ادامه مطلبShow less
مشخصات فنی
K2-B15 C

مشخصات

جنس
پلاستیکی
رنگ
مشکی
تعداد کانال صدا
استریو + میکروفن
ولتاژ ورودی
5V DC
پشتیبانی بلوتوث
دارد
میکروفن
دارد
درگاه (پورت) خروجی
AUX 3.5mm
قابلیت شارژ
دارد
منبع تغذیه
پورت 5V USB
نوع دستگاه
دانگل بلوتوث به AUX
دیدگاه‌ها(28)
رتبه‌بندی کلی
1.3
28 دیدگاه‌ها
کیفیت
(4.6)
قیمت
(0.2)
امکانات
(0.2)
طراحی
(0.2)
سلام دستگاه جالبی بنظر میرسه..میخاستم بدونم سیمش چقدر طول داره و میشه آوردش روبرو راننده و رو داشبورد چسبش کرد که کیفیت صدا خوب باشه؟..تو سمند ضبط و فندک کنار دنده هست و فکر نکنم اگه دستگاه اون پایین بمونه صدارو بتونه خوب برسونه!
دکمه های کنار پلی چیکار میکنن؟
..متشکرم

نظر دهید

 • امکانات:
 • طراحی:
 • قیمت:
 • کیفیت:
نقاط ضعف و قوت را با کلمات کوتاه وارد کنید
بارگزاری تصاویر:
عکس را در اینجا بکشید و یا برای آپلود کلیک کنید.
8 کالای مشابه:
107,000 تومان
(1)

دستگاه گیرنده و فرستنده صدای بلوتوثی AUX مدل KN320 دوکاره، امکان ارسال صدای بلوتوثی و دریافت صدای بلوتوثی را به کاربر می‌دهد. در حالت ارسال صدا به صورت کابل AUX دریافت و به صورت بلوتوثی به هدفون، هدست یا اسپیکر بیسیم ارسال می‌شود و در حالت گیرنده صدای بلوتوثی دریافت و به صورت AUX خروجی در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

 • فرستده و گیرنده بلوتوثی صدا مدل KN320
 • ارسال صدا به صورت بلوتوثی بیسیم ورژن 0.5
 • گیرنده صدای بلوتوثی صدا و خروجی به صورت AUX
 • دارای کابل AUX صدا همراه با دفترچه راهنما
 • ابعاد بسیار کوچک 40*18*9 سانتی‌متر وزن 15 گرم
ناموجود
248,000 تومان
(15)

فرستنده صدا با AUX از تلویزیون، پلیر و کامپیوتر

دستگاه فرستنده اورجینال بی‌سیم صدا یا ترنسمیتر Wireless audio اورجینال، امکان ارسال صدا به صورت وایرلس از خروجی AUX تلویزیون، MP3 و MP4 یا DVD پلیر، کامپیوتر، لپ‌تاپ و هر دستگاهی که دارای خروجی صدای AUX است را به انواع هدفون، هدست و اسپیکر بلوتوثی ورژن 4  فراهم می‌کند- ic جدید تقویت برد و اتصال-پورت USB جهت منبع تغذیه، ورودی AUX 3.5 میلی‌متری، کابل صدا AUX

(2)

دریافت و پخش صدا با Bluetooth

دریافت موسیقی و صدای بیسیم با فناوری بلوتوث از دستگاه‌هایی مانند گوشی موبایل ، آیفون ، تبلت ، لپ‌تاپ ، کامپیوتر و پخش روی انواع ضبط خانگی و سیستم صوتی و پخش ماشین ، آمپلی فایر ، سینمای خانگی - دارای گیرنده و ورودی Bluetooth و خروجی جکی نری AUX 3.5mm - همراه با کابل شارژ USB 5V و فیش دو سر مادگی AUX جهت افزایش طول AUX - پشتیبانی از ورژن Bluetooth 3.0 - تبدیل بلوتوث به AUX

299,500 تومان
(2)

گیرنده و فرستنده بلوتوث صدا مدل T11 با نمایشگر دیجیتال

دستگاه دانگل گیرنده و فرستنده صدای بلوتوثی مدل T11 با نمایشگر دیجیتال وضعیت. با استفاده از این دستگاه کاربر می‌تواند صدای استریو را به صورت بی‌سیم و با ارتباط بلوتوثی بین دو دستگاه مختلف ارسال و دریافت کند، مثلا صدا را از گوشی موبایل، تبلت و لپ‌تاپ دریافت و به صورت خروجی AUX به ضبط، اسپیکر، سینمای خانگی بدهد یا در حال فرستنده صدا را به صورت AUX 3.5mm از تلویزیون، کارت صدا، موزیک پلیر دریافت و با بلوتوث به هدفون، هدست، اسپیکر و سینمای خانگی دارای گیرنده صدای بلوتوثی ارسال کند.

 • ارسال صدای بی‌سیم از AUX تلویزیون، MP3 پلیر، کارت صدا کامپیوتر و..
 • دریافت صدای بی‌سیم با هدفون، هدست، اسپیکر، سینمای‌خانگی و.. بلوتوثی
 • دارای کلیدهای فیزیکی تنظیم ولوم و رفتن به آهنگ قبلی و بعدی
 • دارای نمایشگر دیجیتال LCD، تغذیه از طریق درگاه USB، دارای کابل AUX
ناموجود
248,000 تومان
(16)

فرستنده صدای تلویزیون و پلیر به هدست و اسپیکر بلوتوث‌دار

با دستگاه فرستنده‌ی صدا و موسیقی بی‌سیم با بلوتوث یا Wireless Music Transmitter می‌توان صدای خروجی از تلویزیون، رایانه، پلیر و پخش‌کننده‌های موزیک را که دارای خروجی صدای AUX یا 2 تایی RCA هستند را به اسپیکرها و هدست بلوتوث‌دار به‌گونه‌ی وایرلس ارسال کرد- دارای کیفیت بالای انتقال صدای استریو، برد مفید 10 متر، بدون نیاز به نصب نرم‌افزار و درایور

(1)

اف ام پلیر خودرو شارژر-ریموت-AUX فلش‌خور

دستگاه اف ام پلیر بلوتوث‌دار یا CAR Bluetooth FM Modulator یک پخش‌کننده موسیقی MP3 ام پی تری پلیر ماشین است که برق خود را از فندکی خودرو سواری 12 ولت یا فندکی ماشین سنگین 24 ولت تامین می‌کند- دارای توانایی پخش موسیقی بیسیم بلوتوثی گوشی موبایل، تبلت و لپ‌تاپ، ورودی AUX، کارت TF حافظه، USB فلش مموری، شارژر گوشی موبایل، تبلت و دوربین دیجیتال، ریموت‌کنترل

98,500 تومان
(12)

دانگل USB گیرنده صدا بلوتوثی 04-plf 01

دانگل گیرنده صدای بیسیم بلوتوثی محصول جدید plf، مناسب پخش موسیقی بیسیم بلوتوثی از گوشی موبایل، تبلت و لپ‌تاپ روی انواع ضبط خودرو که دارای درگاه ورودی USB هستند، سازگاری کامل با نسخه بلوتوث EDR+4/0 و همچنین A2DP,AVRCP,HFP,HSP، برد مفید 8 تا 10 متر، بدنه فلزی کروم، ابعاد کوچک 3.5*1.5 سانتی متر، بدون نیاز به نرم افزار، کاربری ساده

269,500 تومان

اف ام پلیر خودرو بلوتوثی DETEX+، پخش‌کننده‌ی چندرسانه‌ای صدا مخصوص فندکی ماشین 12 ولت، دارای ریموت کنترل از راه دور، امکان پخش موسیقی و صدا از طریق بلوتوث، کلیدهای کنترل صدا و آهنگ‌، کنترل تماس مخاطب، صفحه نمایشگر دیجیتال، ارسال کننده‌ی بی‌سیم صدا به گیرنده FM ضبط خودرو

 • اف ام پلیر خودرو بلوتوثی دیتکس پلاس
 • دارای درگاه ورودی مادگی USB فلش مموری
 • دارای درگاه ورودی کارت حافظه Micro SD
 • امکان پاسخ‌دهی به تماس‌های تلفنی
 • توانایی شارژ انواع گوشی موبایل و تبلت با پورت USB
کالاهای مرتبط
234,000 تومان
(1)

شارژر فندکی 2 خروجی USB خودرو

شارژر فندکی اتومبیل برند LDINO دارای 2 پورت خروجی 3.4 آمپر ویژه شارژ هم‌زمان دو دستگاه موبایل اندروید و IOS، تبلت، دوربین دیجیتال، GPS... از طریق فندکی ماشین- خروجی USB 5V محافظ باتری و 5 لایه محافظتی- قابل استفاده در همگی ماشین‌های سنگین 24v و سواری 12v- محافظت امن ولتاژ، دمای کارکرد، بازدهی انرژی بال همراه با یک عدد کابل شارژ میکرو USB- استاندارد CE, RoHS, FCC

9,700 تومان
(1)

تبدیل فیش مادگی AUX به دو نری AV صدا استریو

این فیش توانایی تبدیل یک فیش نری AUX صدا 3.5 میلی‌متری را به دو عدد فیش نری AV دارد. برای نمونه خروجی MP3 موزیک پلیرها که معمولا تک فیش نری AUX استریو است، یا خروجی صدای کارت صدا کامپیوتر و لپ‌تاپ و گوشی موبایل که تک فیش  هستند برای اتصال به اسپیکر‌هایی که دارای ورودی 2 AV هستند نیاز به این تبدیل دارند. با این تبدیل می‌توان 1 نری AUX را به 2 نری AVتبدیل کرد.

98,500 تومان
(3)

دانگل بلوتوث USB خودرو پخش موسیقی مکالمه‌دار

دستگاه دریافت‌کننده یا گیرنده بلوتوث صدا مدل BT-118 توانایی دریافت و پخش موسیقی و صدا از طریق بلوتوث گوشی موبایل،تبلت و لپ‌تاپ را دارد. پس از اتصال، صدا به صورت بی‌سیم و با کیفیت بالا پخش خواهد شد. بدون نیاز به شارژ، شارژر- دارای میکروفن و توانایی پاسخ‌دهی به تماس های گوشی موبایل- حذف هرگونه نویز به دلیل ارتباط مستقیم به پورت یو اس بی ضبط خودرو

تبدیل بلوتوث به AUX تبدیل بلوتوث به AUX
پیشنهاد ویژه محدود
68,540 تومان 74,500 تومان
‎−8%
(20)

گیرنده Bluetooth موسیقی و پخش با AUX

دستگاه دانگل USB گیرنده بلوتوث و تبدیل و پخش استریو بیسیم با AUX برای ضبط ماشین ، اسپیکر ، سینمای خانگی ، آمپلی فایر و غیره - دریافت صدا و موزیک از موبایل ، تبلت ، لپ‌تاپ و همگی دستگاه‌های دارای بلوتوس ، تبدیل و پخش وایرلس به AUX - اتصال به مادگی USB ضبط یا اسپیکر و دریافت صدا از طریق بلوتوس و پخش از طریق کابل صدا AUX - همراه با کابل AUX - تامین برق با پورت USB

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود/نام‌نویسی