برد USB مموری فلش خور ضبط پژو

محصول جدید

پنل داشبوردی کیت USB به AUX و FM ضبط ماشین پژو

این ماژول یا پنل داشبوردی برد فلش‌خور ضبط ماشین ویژه انواع خودرو پژو 206، پژو 405، پژو پارس طراحی شده است - قابلیت نصب و اتصال به‌جای ساعت دیجیتال ماشین روی داشبورد خودروهای گروه پژو با ضبط و سیستم‌صوتی فاقد درگاه ورودی USB. دارای ریموت کنترل از راه دور و ورودی فلش مموری USB، کارت حافظه TF، رادیو FM دکمه روشن و خاموش خروجی صدا FM و یا فیش AUX

جزییات بیشتر

مشخصات

بلندی (سانتی‌متر) :12cm
پهنا (سانتی‌متر) :5cm
ژرفا- ارتفاع (سانتی‌متر) :4cm
رنگ :سیاه
شدت جریان (آمپر) :1A
تعداد کانال صدا :استریو - 2 کانال
ولتاژ ورودی :12V
پشتیبانی بلوتوث :ندارد
جعبه :دارد
پشتیبانی ضبط :ندارد
پشتیبانی تصویر :ندارد
آمپلی فایر :ندارد
قابلیت تعویض پوشه :دارد
درگاه (پورت) ورودی :USB+کارت حافظه
درگاه (پورت) خروجی :فیش مادگی AUX

اطلاعات بیشتر

کارایی برد فلش‌خور USB به AUX چیست

حتما با ضبط های خانگی و پخش ماشین قدیمی آشنا هستید. ضبط های خانگی با آمپلی‌فایرها و باندها و بلندگوهای قدرتمند و ضبط ماشین با آمپلی‌فایر درونی قدرتمند و البته اسپیکر و باندهای ماشین متناسب با آن. این ضبط های قدیمی تنها مشکلی که دارند نداشتن پورت ورودی USB جهت موزیک MP3 پلیر برای پخش موسیقی از روی فلش مموری یا کارت حافظه TF است. یعنی واقع معمولا ما با ضبط هایی سر و کار داریم که کاست‌خور یا سی‌دی CD خور هستند و درگاهی برای وارد کردن USB فلش مموری ندارند.

در نتیجه مدتی بود که از FM موزیک پلیرها برای فلش‌خور کردن ضبط ها استفاده می‌شد که این مدل‌ها به دلیل این‌که از طریق پورت مادگی فندکی ماشین و اتصال فیش نری فندکی پلیر مورد نظر به برق خودرو متصل می‌شد و البته به این دلیل که صدا را از طریق موج FM ضبط و رادیو ارسال می‌کرد معمولا دچار مشکلات پُرشماری می‌شدند و از نظر کیفی تراز مطلوبی نداشتند در نتیجه بردهای فلش‌خور با کیفیت بهتر و امکانات بی‌شمار به بازار آمدند تا با بهره‌گیری از این دستگاه و هزینه‌ی بسیار کم‌تر و پرداخت قیمت بسیار کم بتوان سیستم‌های صوتی قدیمی را به تازه‌ترین فناوری‌های پخش موسیقی تجهیز کرد.

برد فلشخور پخش خودرو پژو

انواع برد فلش خور ضبط ماشینی

باید توجه داشت که بردهای فلش‌خور تنوع بسیار بالایی دارند. و البته با توجه به این تنوع دارای قیمت‌های گوناگونی نیز هستند. برای نمونه برد فلش‌خور جاکاستی که دقیقا به اندازه یک نوار کاست طراحی شده و مخصوص این است که درون جاکاست ضبط ماشین یا ضبط خانگی کاست خور قرار بگیرد. همگی این دستگاه‌ها در واقع یک موزیک پلیر هستند برای پخش موسیقی با فلش مموری و بلوتوث و...

یا در نمونه دیگر برد فلش خور بلوتوث دار که توانایی پخش موسیقی نه تنها از طری پورت یو اس بی و کارت حافظه و .. را دارد بلکه از طریق بلوتوث گوشی موبایل و تبلت و .. نیز امکان پش موسیقی را دارد. انواع برد کیت USB خور را می‌توانید با کلیک روی این لینک مشاهده کنید: برد فلش خور

تفاوت برد پژویی با مدل‌های دیگر

بیش‌تر خودروهای پژو مدل‌های 206 یا پارس ( پرشیا ) و 405 و آر دی RD و... معمولا دارای ضبط قدیمی بدون ورودی یو اس بی و کارت حافظه برای پخش موزیک هستند. تفاوت اصلی میان این کالا یعنی مدل ضبط پژو و دیگر پنل‌های داشبوردی فلش‌خور در اندازه‌ی آن است که دقیقا به اندازه‌ی ساعت دیجیتال داشبورد ماشین‌های پژو قدیمی ساخته شده است و کاربر دیگر مشکل چگونگی اتصال آن به ضبط و .. را نخواهد داشت.

کاربر کافی است به سادگی این پنل را جایگزین ساعت دیجیتال سایت کند و برق این برد از طریق سوکت ساعت خوردو تامین می‌شود. و تنها برای راه‌اندازی برد نیاز است که از خروجی AUX پشت پنل یک خروجی به پورت ورودی مادگی AUX ضبط گرفته شود یا از طریق موج رادیو FM موسیقی را پخش کند.

همچنین این گونه از دستگاه‌ها دارای ساعت دیجیتال متصقل هستند چرا که این پنل جعبه دار در واقع جایگزین ساعت فابریک خودرو خواهد شد در نتیجه دارای ساعت جداگانه نیز است.

اتصال ورودی برق پنل USB داشبوردی MP3 پلیر

همان‌گونه که در تصویر زیر می‌بینید در پشت این دستگاه سوکت ورودی برق درست هماندن سوکت ورودی برق ساعت دیجیتال پژویی تعبیه شده که می‌توان پس از جدا کردن ساعت سوکت آن را به عنوان تغذیه این دستگاه پلیر پخش‌کننده موزیک متصل کرد. اما در دیگر انواع برد فلش‌خور باید با سیم این برق را به کیت الکترونیک وارد می‌شد.

فلش خور کردن USB مموری ضبط پژو

آموزش نصب و نکات مهم برد فلش خور ضبط پژو

  1. نخست پیچ‌های مربوط به پانل را باز کنید و پنل را از جای خود بیرون بکشید.
  2. پیچ‌های طرفین ساعت را باز کرده و آن‌را بیرون بیاورید.
  3. صفحه‌ی جلوی ساعت را که به پانل چسبانده شده است، را جدا کنید ( نوک پیچ‌گوشتی را از درون، زیر لبه‌های صفحه قرار داده و با فشار دست یا ضربه از سمتی که فلش راه‌نما نشان می‌دهد آن را جدا کنید )
  4. مراقب باشید که به پایه‌‎های پیچ‌ها آسیبی نزنید.
  5. برد فلش‌خور ضبط پژو را به جای ساعت بسته و سوکت ساعت را پشت برد متصل کنید.
  6. کیت USB به AUX ضبط را روشن کنید دکمه‌ی روشن و خاموش را روی ON قرار دهید. ( برای روشن کردن از دکمه‌ی مود Mode دستگاه یا پاور ریموت کنترل استفاده کنید )
  7. برای تنظیم ساعت از دکمه‌ی ساعت روی ریموت کنترل بهره بگیرید و برای این‌که ساعت از تنظیم خارج شود کلید روی برد را در حالت روشن نگه دارید.

آموزش نصب برد فلش خور ضبط ماشین پژو

- برق 12 ولت خودرو و سوکت متناسب با ساعت ماشین پژو - البته توجه داشته باشید که اگر ضبط شما دارای ورودی AUX است و شما تنها نیاز دارید به صورت بیسیم و بلوتوثی آهنگ را از روی گوشی موبایل و تبلت و... پخش کنید می‌توانید از دانگل بلوتوث برای ماشین استفاده کنید.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

برد USB مموری فلش خور ضبط پژو

برد USB مموری فلش خور ضبط پژو

پنل داشبوردی کیت USB به AUX و FM ضبط ماشین پژو

این ماژول یا پنل داشبوردی برد فلش‌خور ضبط ماشین ویژه انواع خودرو پژو 206، پژو 405، پژو پارس طراحی شده است - قابلیت نصب و اتصال به‌جای ساعت دیجیتال ماشین روی داشبورد خودروهای گروه پژو با ضبط و سیستم‌صوتی فاقد درگاه ورودی USB. دارای ریموت کنترل از راه دور و ورودی فلش مموری USB، کارت حافظه TF، رادیو FM دکمه روشن و خاموش خروجی صدا FM و یا فیش AUX

لوازم جانبی

12 محصولات دیگر در همان شاخه: