اسپلیتر 1 به 4 VGA مانیتور

محصول جدید

تبدیل 1 به 4 پورت VGA RGB

دستگاه اسپلیتر 1 به 4 وی‌جی‌ای جهت تبدیل 1 پورت ورودی VGA به 4 پورت خروجی VGA ( تبدیل 1 خروجی گرافیک کیس کامپیوتر یا لپ‌تاپ به 4 خروجی هم‌زمان مانیتور، پروژکتور، دوربین دارای درگاه ورودی VGA ) - پشتیبانی تا رزولیشن 1920*1440 - پهنای باند 250 مگاهرتز جهت انتقال تصویر بدون نویز تا 30 متر - دارای بدنه‌ی فلزی - چراغ LED نمایش‌گر وضعیت و آداپتور منبع تغذیه

جزییات بیشتر

مشخصات

بلندی (سانتی‌متر) :13cm
پهنا (سانتی‌متر) :8.5cm
ژرفا- ارتفاع (سانتی‌متر) :4cm
جنس :فلزی
رنگ :سیاه
فرکانس :250MHz
پشتیبانی رزولیشن :1920*1440
ولتاژ ورودی :9V
درگاه (پورت) ورودی :VGA
درگاه (پورت) خروجی :VGA*4

اطلاعات بیشتر

اسپلیتر VGA چیست ؟

اسپلیتر وی جی ای دستگاهی است که سیگنال‌های آنالوگ تصویری پورت VGA را تکثیر می‌کند. در واقع به زبان دیگر این دستگاه یک ورودی VGA از کیس کامپیوتر یا لپ‌تاپ دریافت کرده و آن را به خروجی‌های 2 یا 4 عدد یا... تبدیل می‌کند و شما می‌توانید تصاویر رایانه و لپ‌تاپ را روی 4 مانیتور یا پروژکتور به‌گونه‌ی هم‌زمان مشاهده نمایید.

اسپلیتر درگاه‌های صوتی و تصویری دیگر مانند اسپلیتر 1 به 4 HDMI یا اسپلیتر 1 به 2 هدفون AUX و... نیز موجود است و این دستگاه‌ها به‌گوه‌ی فراگیر همانند یکدیگر کار می‌کنند.

اسپلیتر 1 به 4 پورت VGA

تفاوت کابل با دستگاه چیست ؟

تفاوت اسپلیتر VGA با کابل 1 به 2 VGA در این است که کابل تبدیل تنها فاصله‌های بسیار کوتاه را پاسخ‌گو است ولی دستگاه اسپلیتر توانایی انتقال داده‌های تصویری تا 30 متر بدون نویز را دارا می‌باشد. همچنین دستگاه نیازمند برق ورودی و منبع تغذیه است ( آداپتور همراه دستگاه ارسال می‌شود ) ولی کابل نیازی به ورودی برق ندارد.

کاربرد اسپلیتر 1 به 4 وی‌جی‌ای چیست ؟

کارایی این دستگاه تبدیل 1 به 4 VGA همان‌گونه که در بالاتر اشاره شد مربوط است به زمانی که کاربر قصد دارد از خروجی تصویر کارت گرافیک یک کیس رایانه یا لپ‌تاپ برای ورودی VGA 4 عدد مانیتور یا ویدیوپروژکتور خروجی تصویر بگیرد تا تصاویر به صورت هم‌زمان روی 4 نمایشگر به نمایش درآید.

تبدیل 1 به 4 VGA

با بهره‌گیری از این دستگاه تبدیل کاربر خواهد توانست از 1 پورت خروجی VGA هم‌چون خروجی گرافیک کیس کامپیوتر یا لپ‌تاپ روی 4 مانیتور تصویر را هم‌زمان پخش کند.  در ادامه تنها به دو نمونه از این کارایی‌ها اشاره می‌کنیم.

 • در نظر بگیرید که در یک آموزشگاه، مدرسه و.. یک استاد نیاز دارد که برای گروهی از شاگردان خود تصاویر رایانه  و مانیتور خود را به اشتراک بگذارد. در نتیجه با بهره‌گیری و خرید اسپلیتر 1 به 4 VGA امکان نمایش تصاویر یک رایانه برای 4 مانیتور به صورت هم‌زمان ایجاد خواهد شد.
 • در نمونه دیگر یک کنفرانس یا نشست یا... را در نظر بگیرید. قرار بر این است که تصاویر خروجی از یک لپ‌تاپ هم‌زمان روی یک یا چند پروژکتور یا مانیتور و یا تلویزیون دارای ورودی VGA به نمایش درآید. باتوجه به 250 مگاهرتز بودن این تبدیل 1 به 4 پورت VGA امکان پخش همزمان تصاویر روی 4 نمایشگر جداگانه تا فاصله‌ی 30 متری یا 20 متری با کابل 10 متری VGA بدون نویز و با پشتیبانی وجود دارد.

اسپلیتر 1 به 2 VGA

توجه داشته باشید که اسپلیتر 1 به 2 پورت VGA نیز در فروشگاه تخصصی چیستاالکترونیک با قیمت کم‌تر جهت تبدیل 1 پورت ورودی VGA به 2 درگاه خروجی تصویر وی‌جی‌ای موجود است که از طریق نشانی زیر می‌توانید تهیه نمایید. خرید : اسپلیتر 1 به 2 VGA

مبدل 1 به 4 مانیتور VGA

ویژگی‌های فنی دستگاه
 • دارای 1 درگاه ورودی VGA
 • دارای 4 درگاه خروجی VGA
 • پشتیبانی از رزولیشن تا 1920*1440
 • پشتیبانی از ویندوزهای XP, 7, 8, 10 و...
 • پشتیبانی فرکانس 250MHz
 • انتقال تصاویر تا 30 متر بدون نویز
 • ورودی برق 9 ولت 500 میلی آمپر با آداپتور 9 ولت نیم آمپر
 • امپدانس ورودی 75 اهم
اقلام درون بسته بندی کالا
 1. اسپلیتر  یک به چهار Port VGA
 2. آداپتور 9 ولت 500 میلی آمپر منبع تغذیه Power Adapter
 3. راهنمای کاربر به زبان انگلیسی User Manual

تبدیل 1 به 2 VGA فواصل زیر 5 متر

توجه داشته باشید که برای تبدیل 1 به 2 پورت VGA برای فواصل زیر 5 متر می‌توان از کابل تبدیل 1 به 2 وی جی ای با قیمت بسیار کم‌تر بهره برد و یک خروجی از پورت VGA کارت گرافیک رایانه یا لپ‌تاپ را به 2 خروجی برای 2 مانیتور یا نمایشگر تبدیل کرد. برای خرید این کابل می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید: کابل تبدیل 1 به 2 پورت VGA

نقد و نظرات

رتبه 
1395-12-17

کیفیت

من با فاصله و کابل ۲۰ متری vga استفاده کردم بدون هیچ نویزی کار کرد

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  اسپلیتر 1 به 4 VGA مانیتور

  اسپلیتر 1 به 4 VGA مانیتور

  تبدیل 1 به 4 پورت VGA RGB

  دستگاه اسپلیتر 1 به 4 وی‌جی‌ای جهت تبدیل 1 پورت ورودی VGA به 4 پورت خروجی VGA ( تبدیل 1 خروجی گرافیک کیس کامپیوتر یا لپ‌تاپ به 4 خروجی هم‌زمان مانیتور، پروژکتور، دوربین دارای درگاه ورودی VGA ) - پشتیبانی تا رزولیشن 1920*1440 - پهنای باند 250 مگاهرتز جهت انتقال تصویر بدون نویز تا 30 متر - دارای بدنه‌ی فلزی - چراغ LED نمایش‌گر وضعیت و آداپتور منبع تغذیه

  لوازم جانبی

  4 محصولات دیگر در همان شاخه: