مبدل VGA به AV Video

محصول جدید

دستگاه تبدیل VGA به AV سه فیش

مبدل پورت‌ها ویدویی PC VGA به Video یا فیش سه رنگ جهت تبدیل کردن خروجی VGA به ورودی AV به کار برده می‌شود. تبدیل کننده یک ورودی پورت VGA به سه خروجی تصویر VGA - AV S.Video با کیفیت بسیار بالا که در نتیجه بیش‌تر دستگاه‌ها را پشتیبانی می‌کند. دوربین مداربسته  DVR و NVR ، کامپیوتر و لپ تاپ، رسیور و.. خروجی PC VGA به تلویزیون معمولی ویدیوپروژکتور دارای ورودی RCA سه فیش

جزییات بیشتر

66,000 تومان

مشخصات

دیگر ویژگی ها :دارای خروجی تصویر جداگانه S-Video و VGA
پشتیبانی رزولیشن :HD
ولتاژ ورودی :5V
درگاه (پورت) ورودی :VGA
درگاه (پورت) خروجی :AV-RCA

اطلاعات بیشتر

کاربرد دستگاه تبدیل VGA به AV - RCA

این مبدل می تواند خروجی (output) دستگاه‌هایی که دارای درگاه VGA هستند را به پورت سه رنگ AV  تبدیل نماید. دستگاه‌هایی مانند رسیور گیرنده های دیجیتال، دوربین‌ها، ویدیو و غیره... دستگاه مبدل صوتی و تصویری PC VGA to TV AV Composite RCA S-Video Converter Box

در واقع کابرد این دستگاه مبدل VGA به AV را می‌توان چنین در یاد کرد که این دستگاه می‌تواند پورت VGA کارت گرافیک کیس کامپیوتر یا لپ‌تاپ یا دستگاه DVR دوربین مداربسته را به ورودی AV یا فیش زرد رنگ ویدیو تلویزیون و .. تبدیل کند.

این دستگاه علاوه بر داشتن یک خروجی AV Video دارای 2 خروجی دیگر به صورت همزمان است. یعنی یک خروجی VGA جداگانه و یک خروجی S-Video نیز در اختیار کاربر قرار می‌دهد. همچنین در بسته‌بندی این کالا انواع کابل‌های ارتباطی VGA و AV ,.. وکابل USB جهت اتصال به شارژر برای استفاده از شارژر یو اس بی موبایل و تبلت به عنوان منبع تغذیه دستگاه در نظر گرفته شده است.

تبدیل پورت VGA به AV

مشخصات فنی دستگاه مبدل VGA به RCA

VGA to AV,S-Video Converter can easily help you to realize the conversion of VGA signals into  Video/S-Video signals.

Performance characteristics
1.      One input of VGA signals, one output of VGA signals
2.      One output of Video, one output of S-Video
3.      One ACPI of 5V
4.      Resolutions of VGA signals:
640*480@60/72/75/85Hz,    800*600@60/75Hz,
1024*768@60/75Hz,            1280*1024@60Hz
5.      At the same time, output the VGA/VIDEO/ S-Video signals
6.      Show Simultaneously pictures on the monitor and TV
7.      Support the systems below:
NTSC (Taiwan and USA),   NTSC EIAJ (Japan),
PAL (EURO, China),           PAL-M (Brazil),         PAL-N(Uruguay Paraguay)
8.      Support the OVERSCAN and UNDERSCAN display mode
9.      Convenient to carry because it is light, thin, short and small
10.    Volume: 110mm(length)*56mm(width)*36mm(height)

مبدل VGA به RCA یا پورت AV

کارکرد دستگاه مبدل وی جی ای به AV

اگر بخواهیم به زبان ساده کابرد دستگاه مبدیل پورت VGA به AV را با مثال زدن یک نمونه توضیح دهیم می توان فرض کرد شما قصد دارید تصاویر را از روی کامپیوتر یا دستگاه های گوناگون بر روی نمایشگرها و تلویزیون هایی که دارای درگاه ورودی AV یا فیش سه رنگ هستند پخش کنید.

برای این کار یک سر کابل VGA خود را به خروجی کامپیوتر یا لپ تاپ (پورت VGA کارت گرافیک) وصل کرده و سر دیگر کابل را به ورودی VGA دستگاه مبدل متصل می کنید. سپس دستگاه سه خروجی تصویر به صورت AV (فیش زرد رنگ) و یک خروجی دیگر VGA بعلاوه خروجی S-Video به شما خواهد داد که می توانید خروجی تصویر AV را به تلویزیون یا دوربین یا ... متصل نموده و از تماشای تصاویر لذت ببرید.

خرید مبدل PC VGA به AV / Video / S-Video

توانایی اتصال دادن دستگاه‌هایی مانند رسیور و ویدیو به مانتیور یا ویدیو پروژکتور را دارد.  این دستگاه به دلیل دارا بودن کیفیت حداکثری هیچ پارازیت و نویزی ایجاد نمی‌کند و رزولیشن‌های بسیار بالا را نیز پشتیبانی می کند.

همچنین همان‌گونه که در تصاویر مربوط به این تبدیل VGA به AV می‌بینید، دارای امکانات افزوده ی دیگری است. تصاویر مربوط به جعبه کالا است:

تبدیل VGA RGB به AV

موارد مربوط به جعبه کالا است در تصویر بالا قابل مشاهده است. دستگاه تبدیل پورت VGA خروجی گرافیک کامپیوتر، لپ تاپ و یا دستگاه DVR دوربین به ورودی فیش زرد رنگ تصویر AV تلوزیون یا AVI .

نقد و نظرات

رتبه 
1395-01-31

یه سوال مهم

سلام من یک ایکس باکس 360 اسلیم نیو گرفتم بعد رو خود کونسول فقط پورت HDMI و AV داره و به مانیتورمم فقط VGA می خوره این دستگاه مبدلو بگیرم وصل میشه صد در صد؟؟؟؟ اگه میشه بی زحمت یک دونه بیارید هر وقت اوردید بهم ایمیل بدید که سریعا بخرم لازم دارم arsalansaeedi16@gmail.com ممنون

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  مبدل VGA به AV Video

  مبدل VGA به AV Video

  دستگاه تبدیل VGA به AV سه فیش

  مبدل پورت‌ها ویدویی PC VGA به Video یا فیش سه رنگ جهت تبدیل کردن خروجی VGA به ورودی AV به کار برده می‌شود. تبدیل کننده یک ورودی پورت VGA به سه خروجی تصویر VGA - AV S.Video با کیفیت بسیار بالا که در نتیجه بیش‌تر دستگاه‌ها را پشتیبانی می‌کند. دوربین مداربسته  DVR و NVR ، کامپیوتر و لپ تاپ، رسیور و.. خروجی PC VGA به تلویزیون معمولی ویدیوپروژکتور دارای ورودی RCA سه فیش

  لوازم جانبی

  12 محصولات دیگر در همان شاخه: