دانگل بلوتوث صدا به AUX استریو شارژی

محصول جدید

دریافت و پخش صدا با Bluetooth

دریافت موسیقی و صدای بیسیم با فناوری بلوتوث از دستگاه‌هایی مانند گوشی موبایل ، آیفون ، تبلت ، لپ‌تاپ ، کامپیوتر و پخش روی انواع ضبط خانگی و سیستم صوتی و پخش ماشین ، آمپلی فایر ، سینمای خانگی - دارای گیرنده و ورودی Bluetooth و خروجی جکی نری AUX 3.5mm - همراه با کابل شارژ USB 5V و فیش دو سر مادگی AUX جهت افزایش طول AUX - پشتیبانی از ورژن Bluetooth 3.0 - تبدیل بلوتوث به AUX

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

39,000 تومان

مشخصات

بلندی (سانتی‌متر) :22.5 سانتی متر / 6 سانتی متر بدون سیم AUX
پهنا (سانتی‌متر) :2.5 سانتی متر
ژرفا- ارتفاع (سانتی‌متر) :1 سانتی متر
وزن (گرم) :15 گرم
رنگ :سیاه
دیگر ویژگی ها :دارای کابل شارژ USB + فیش دو سر مادگی AUX
منبع تغذیه :پورت 5V USB
نوع دستگاه :دانگل بلوتوث به AUX

اطلاعات بیشتر

چند نکته مهم
 • برای نخستین‌بار پس از خرید و دریافت کالا، دانگل بلوتوث را برای 8 ساعت بدون استفاده شارژ کنید.
 • درصورتی که نیاز به امکان مکالمه‌ی دانگل بلوتوث ماشین ندارید، می‌توانید از کالای مشابه که دارای توانایی نگه‌داشتن شارژ بیش‌تر و قیمت کم‌تری است استفاده کنید. برای خرید کلیک کنید: دانگل بلوتوث به AUX ضبط شارژی

2- همچنین می‌توانید از دستگاه مشابه که توانایی پخش موسیقی را همزمان با امکان تماس تلفنی هندزفری دارد را از فروشگاه تهیه کنید با کلیک روی این لینک: دانگل بلوتوث ماشین مکالمه و موسیقی به AUX

دانگل گیرنده بلوتوث برای تلویزیون اسپیکر ماشین ضبط سینمای خانگی

کارایی و کاربرد دانگل بلوتوث موزیک به AUX ضبط

با این دستگاه گیرنده بلوتوث صدا و آهنگ می‌توان صدای دستگاه‌های گوناگون که دارای توانایی پخش موسیقی و صدا با بلوتوث هستند مانند گوشی موبایل، آیفون، تبلت، کامپیوتر و لپ تاپ و .. را به صورت بیسیم و از طریق بلوتوث به دستگاه‌هایی که دارای ورودی ای یو ایکس هستند مانند انواع اسپیکر، پخش ماشین و ضبط خودرو ، آمپلی فایر و سینمای خانگی متصل کرد و موسیقی و صدا را روی دستگاه مورد نظر پخش کرد.

البته با برد فلش خور نیز می‌توان همگی این دستگاه‌ها را بلوتوث دار کرد. برای اطلاعات بیش‌تر این نوشته را بخوانید: چگونه ضبط یا سینمای خانگی را بلوتوث دار کنیم؟

شیوه‌ی به‌کارگیری و راه‌اندازی

به زبان بسیار ساده: برای به‌کارگیری این گیرنده بلوتوث کافی است که فیش نری AUX خروجی دستگاه را به ورودی AUX اسپیکر یا پخش و ضبط ماشین یا ضبط خانگی و آمپلی و ... متصل کنید و با بهره گیری از دکمه ی تعبیه شده روی دستگاه، آن را روشن کنید. سپس در میان دستگاه های بخش تنظیمات بلوتوث گوشی موبایل یا تبلت یا... دستگاه مورد نظر را پیدا کنید و روی اتصال بزنید و آهنگ و موسیقی و صدا از این طریق پخش خواهد شد.

تامین برق: این دانگل قابل شارژ است. یعنی از طریق درگاه پورت USB و کابل همراه با آن می توانید آن را شارژر کنید و نیاز به اتصال همیشگی به پورت یو اس بی ندارد. لطفا هنگامی که برای نخستین بار دستگاه را شارژ می کنید برای دست کم 3 ساعت دستگاه را شارژ اولیه نمایید. تصویر زیر دستگاه گیرنده بلوتوث اسپیکر و ضبط و سینمای خانگی را در حال شارژ شدن نشان می دهد:

گیرنده بلوتوث به AUX ضبط اسپیکر سینمای خانگی

دانگل بلوتوث کامپیوتر و لپ‌تاپ

به وسیله‌ی رایانه و لپ‌تاپ می‌توانید اقدام به پخش موسیقی و صدا روی اسپیکر و سیستم صوتی خود کنید. Bluetooth Receiver

دانگل بلوتوث سینمای خانگی و اسپیکر

سینمای خانگی خود را می‌توانید به آسانی با این دستگاه بلوتوث دار کنید. Bluetooth Music Receiver - این دستگاه به دلیل داتشن قابلیت شارژ در هنگام کار کردن نیازی به اتصال به پورت یو اس بی ندارد. کافی است که دانگل گیرنده بلوتوث را به ورودی ای یو ایکس سینمای خانگی یا اسپیکر خود متصل کنید و برای چندین ساعت ( حدود 5 ساعت ) به سادگی از دستگاه بهره ببرید.

دانگل بلوتوث ضبط ماشین و آمپلی فایر

براای این‌که بتوانید روی سیستم صوتی و پخش خودرو خود از فناوری بلوتوث استفاده کنید به سادگی اگر ضبط ماشین شما یا آمپلی فایر شما دارای ورودی AUX باشد می‌توانید از این دستگاه بهره ببرید.

دانگل بلوتوث به AUX ضبط

نام های دیگری که به کار می‌رود:

 • دانگل بلوتوث تلویزیون
 • دانگل بلوتوث برای ضبط ماشین
 • دانگل بلوتوث 3
 • دانگل بلوتوث ماشین
 • دانگل بلوتوث صدا
 • مبدل بلوتوث به AUX
 • فرستند ه بلوتوث

اگر ورودی ضبط ما 2 فیش قرمز و سفید بود

همان‌گونه که توضیح داده شد دانگل بلوتوس صدا را به صورت یک تک فیش نری AUX به کاربر ارائه می‌دهد. اگر ضبط شما دارای ورودی 2 فیش AV به رنگ قرمز و سفید بود باید برای تبدیل آن از یک تبدیل مادگی AUX به 2 نری AV استفاده کنید که در فروشگاه موجود است و می‌توانید همراه با دستگاه همزان سفارش دهید ( روی لینک کلیک کنید )

اگر ضبط ما پورت USB داشت و AUX نداشت

بیش‌تر ضبط ماشین‌های تولید درون کشور تنها دارای ورودی یو اس بی فلش مموری هستند و ورودی AUX ندارد. در نتیجه برای بلوتوث‌دار کردن این ضبط ها از دانگل بلوتوث به AUX نمی‌توان استفاده کرد. خوشبختانه یک راه دیگر برای این کار وجود دارد و آن استفاده از دانگل بلوتوث به USB ضبط است ( روی لینک کلیک کنید )

فرستنده صدا از خروجی تلویزیون به هدست و هدفون بلوتوثی

توجه کنید که فرستنده بلوتوث با گیرنده ( دانگل ) متفاوت است. اگر قصد دارید صدا را با بلوتوث از خروجی صدای تلویزیون و .. به هدست و هدفون بلوتوثی خود ارسال کنید باید از دستگاه فرستنده صدا از تلویزیون به هدست بلوتوثی استفاده کنید ( روی لینک کلیک کنید )

مکالمه تلفنی با بلوتوث و باند ماشین و اسپیکر

توجه داشته باشید در صورتی که قصد دارید از طریق باند ماشین یا اسپیکر خانگی یا... به تماس‌های تلفنی خود پاسخ دهید و مکالمه تلفنی نیز از طریق دستگاه دانگل بلوتوث به AUX برای شما امکان پذیر باشد باید از «دانگل بلوتوث ماشین مکالمه و موسیقی» بهره ببرید که در فروشگاه چیستا الکترونیک موجود است. در این نشانی اینترنتی فروشگاه:
کلیک کنید: خرید دانگل بلوتوث ماشین مکالمه و موسیقی

نقد و نظرات

رتبه 
1396-08-01

.

سلام میشه بگین چرا قیمت این مدل دوبرابر مدله زیر هست در صورتی که حتی امکان مکالمه هم نداره؟؟

http://echista.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84/288-%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-aux.html#idTab5

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن نقد و نظر

  دانگل بلوتوث صدا به AUX استریو شارژی

  دانگل بلوتوث صدا به AUX استریو شارژی

  دریافت و پخش صدا با Bluetooth

  دریافت موسیقی و صدای بیسیم با فناوری بلوتوث از دستگاه‌هایی مانند گوشی موبایل ، آیفون ، تبلت ، لپ‌تاپ ، کامپیوتر و پخش روی انواع ضبط خانگی و سیستم صوتی و پخش ماشین ، آمپلی فایر ، سینمای خانگی - دارای گیرنده و ورودی Bluetooth و خروجی جکی نری AUX 3.5mm - همراه با کابل شارژ USB 5V و فیش دو سر مادگی AUX جهت افزایش طول AUX - پشتیبانی از ورژن Bluetooth 3.0 - تبدیل بلوتوث به AUX

  لوازم جانبی

  10 محصولات دیگر در همان شاخه: