تایمر برق آنالوگ پریز تایمر دار 24 ساعته

محصول جدید

تایمر آنالوگ برق روزانه 96 برنامه TG-01A

دستگاه تایمر قطع و وصل خودکار برق از نوع تایمرهای آنالوگ، با توانایی برنامه‌ریزی شدن برای 48 بار قطع و 48 بار وصل جریان برق در 24 ساعت شبانه روز، بدون نیاز به باتری، دارای نمایش‌گر وضعیت چراغ LED، ویژه خاموش و روشن کردن اتوماتیک انواع دستگاه‌های برقی پمپ باغ‌بانی، کشاورزی و آکواریوم، لامپ، نورپردازی و چراغ، وسایل سرمایشی و گرمایشی و...

جزییات بیشتر

مشخصات

بلندی (سانتی‌متر) :15.5cm
پهنا (سانتی‌متر) :7cm
ژرفا- ارتفاع (سانتی‌متر) :7.5cm
رنگ :سپید / سفید
شدت جریان (آمپر) :16A
توان (وات) :3680W
فرکانس :50Hz
ولتاژ ورودی :220V
ولتاژ خروجی :220V
مدل :آنالوگ

اطلاعات بیشتر

ویژگی‌ها و امکانات تایمر قطع و وصل برق 24 ساعته

 • پریز تایمر دار تک کانال برند MB مدل TG-01A
 • امکان تنظیم و برنامه‌ریزی برای 24 ساعت و تکرار آن در روزهای بعدی بدون نیاز به تنظیم دوباره
 • دارای 96 پین برای تنظیم 96 برنامه- 48 بار قطعی + 48 بار وصل جیان برق در روز
 • میزان دقت تنظیم هر پین 15 دقیقه - حداقل زمان قابل تنظیم 15 دقیقه
 • بدون نیاز به منبع تغذیه و باتری جهت ذخیره تنظیمات و نگه‌داری ساعت تایمر ( کارکرد با اتصال به پریز برق 220 ولت )
 • کاربری ساده و تنظیم برنامه‌ها تنها با استفاده از بالا پایین کردن سوئیچ سگمنت‌ها
 • دارای چراغ LED نمایشگر وضعیت روشن یا خاموش بودن دستگاه
 • پشتیبانی با برق 220 ولت 16 آمپر 50 هرتز

نحوه تنظیم تایمر آنالوگ

 معرفی کوتاه پریز تایمر دار آنالوگ

اگر به زبان ساده قصد توضیح درباره‌ی این کالا را داشته باشیم، می‌توان چنین آغاز کرد که با دستگاه زمان‌سنج یا تایمر برق، می‌توانید آن را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که در 24 ساعت شبانه روز، از 1 بار تا 96 بار به صورت خودکار و بدون نیاز به حضور شما، جریان برق را قطع یا وصل کند. ( یک بار تایمر را تنظیم کرده و این برنامه هر روز تکرار می‌شود )

این تایمر آنالوگ دارای یک پریز برق معمولی است که می‌توان دوشاخه‌ی برق یک دستگاه برقی 220 ولتی ( پمپ آب ، یخچال پنکه ، کولر ، تجهیزات آزمایشگاهی ، نور گل‌خانه پرورش گیاه ، نور مربوط به دام‌داری ها و ... ) را به آن وارد کرد. همچنین این دستگاه دارای یک دوشاخه برق است. این دوشاخه را باید به پریز برق متصل کرد.

در واقع این دستگاه یک واسط یا فیلتر است میان پریز برق ( جریان برق ) و دستگاه برقی شما. با این شرایط و با برنامه‌ریزی و تنظیم پریز تایمر دار، دستگاه‌های برقی شما در زمان‌های مشخص شده از طرف شما روشن یا خاموش می‌شوند. برای نمونه می‌توانید مشخص کنید که:

 1.  تایمر پمپ آب آکواریوم شما را در ساعت 5.15 دقیقه بامداد روشن و در ساعت 5.30 دقیقه خاموش کند.
 2. هنگامی که مسافرت هستید، تایمر در ساعت 21.15 دقیقه شب یک لامپ روشنایی همراه با رادیو را در خانه روشن و در ساعت 22.30 خاموش و دوباره ساعت 22.45 دقیقه روشن و در ساعت 24 خاموش کند.
 3. دستگاه تجهیزات آزمایشگاهی پزشکی را در ساعت 3.25 دقیقه بامداد روشن و در ساعت 5.40 دقیقه بامداد خاموش کند.
 4. جریان برق لامپ‌ها و نورپردازی فروشگاه و ویترین مغازه یا مجتمع تجاری را از ساعت 18.45 دقیقه وصل و در ساعت 24.30 دقیقه قطع کند.
 5. نورگلخانه پرورش گل یا قارچ یا بخاری گلخانه‌ها و دامداری‌ها را در ساعت 12.15 دقیقه روشن و در ساعت 12.30 دقیقه خاموش و دوباره در ساعت 15.15 دقیقه روشن و در 15.30 دقیقه خاموش و به همین ترتیب ادامه دهد.

پریز تایمر دار قطع و وصل برق

موارد  استفاده از تایمر برق آنالوگ

از پریز تایمر دار یا همان تایمر برق آنالوگ برای موارد گوناگونی می‌توان بهره برد. در واقع نمی‌توان دقیق به یک مورد ویژه اشاره کرد. اما ما در این بخش به برخی از کاربردهای معمول تایمر اشاره خواهیم کرد.

تایمر برق خانگی : استفاده به‌عنوان تایمر برق خانگی جهت روشن و خاموش کردن لامپ روشنایی، رادیو، تلویزیون، و همگی وسایل خانگی برقی با مصرف حداکثر 16 آمپر برق 220 ولت - روشن کردن ماشین لباس‌شویی یا ظرفشویی در ساعات کم باری مصرف برق و ...

تایمر برق تجهیزات آزمایشگاهی : ابزارها و وسایل برقی آزمایشگاهی مانند آزمایش‌گاه‌های پزشکی ، دامپزشکی ، آزمایشگاه گیاهپزشکی و تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ها و درمان‌گاه‌ها نیاز به روشن و خاموش شدن در ساعات مشخص و دقیق دارند. از تایمر برق آنالوگ 24 ساعته برای این مورد می‌توان بهره برد تا تجهیزات آزمایشگاهی در ساعات مشخص تنظیم شده روشن یا خاموش شوند.

تایمر برق آکواریوم پرورش ماهی : ممکن است اشخاص دارای آکواریوم پرورش ماهی یا استخر صنعتی و تجاری پرورش ماهی باشند. خرید تایمر برق برای این دسته از کاربرهای سودمند است چرا که پمپ آب آکواریوم یا پمپ هوا، بخاری، یا پمپ استخرهای پرورش ماهی باید در زمان‌های مشخص شده و معین روشن و خاموش شود.

تایمر برای گلخانه : در گلخانه‌های صیفی جات یا پرورش گل و گیاه یا پرروش قارچ و .. نیاز است که نور در ساعات مشخص و دقیق به گیاهان تایبده شود. یا دستگاه‌های سرمایشی و گرمایشی و بخار در ساعات مشخص روشن و خاموش شود. در این موارد تایمر می‌توان جریان برق این دستگاه‌ها را بدون نیاز به حضور انسان و با دقت بالا قطع یا وصل کند.

پریز تایمر دار آنالوگ ویترین و نورپردازی : نورپردازی و ویترین فروشگاه‌ها و امکان تجاری و مجتمع‌ها بزرگ تجاری باید در طول سال در زمان‌های مشخص روشن و خاموش شود. این برنامه‌ریزی می‌تواند توسط تایمر برق انجام شده و بدون نیاز به حضور انسان اجرایی شود.

 تنظیم تایمر برق آنالوگ و پریز تایمر دار

نحوه‌ی تنظیم تایمر برق آنالوگ با تنظیم ساعت پریز تایمر دار آغاز می‌شود. 1- شما پیش از هر چیزی باید ساعت تایمر را تنظیم کنید. 2- با استفاده از پین‌های تعبیه شده روی دستگاه ( سوئیچ سگمنت ) مشخص کنید که تایمر در چه ساعاتی روشن و در چه دقایقی خاموش باشد.

 تایمر دیجیتال و آموزش نصب تایمر برق

آموزش تنظیم پریز تایمر دار : همچنین می‌توانید در صورت نیاز به خواندن آموزش فراگیر و تصویری تنظیم تایمر آنالوگ اینجا را کلیک کنید.

تایمر برق دیجیتال : در صورت نیاز به تایمر برق دیجیتال می‌توانید از یکی از کالاهای موجود در فروشگاه چیستا بهره ببرید. قیمت تایمر دیجیتال با توجه به امکانات معمولا بیش‌تر از تایمر آنالوگ است. جهت خرید تایمر دیجیتال کلیک کنید: تایمر برق دیجیتال هفتگی

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

تایمر برق آنالوگ پریز تایمر دار 24 ساعته

تایمر برق آنالوگ پریز تایمر دار 24 ساعته

تایمر آنالوگ برق روزانه 96 برنامه TG-01A

دستگاه تایمر قطع و وصل خودکار برق از نوع تایمرهای آنالوگ، با توانایی برنامه‌ریزی شدن برای 48 بار قطع و 48 بار وصل جریان برق در 24 ساعت شبانه روز، بدون نیاز به باتری، دارای نمایش‌گر وضعیت چراغ LED، ویژه خاموش و روشن کردن اتوماتیک انواع دستگاه‌های برقی پمپ باغ‌بانی، کشاورزی و آکواریوم، لامپ، نورپردازی و چراغ، وسایل سرمایشی و گرمایشی و...

5 محصولات دیگر در همان شاخه: