برد رکورددار فلش خور پخش ماشین

محصول جدید

برد پنل فلش‌خور record دار AUX پخش ماشین

برد پنل داشبوردی 12 ولت فلش خور رکورددار ماشینی دارای درگاه ورودی یو‌اس‌بی USB، مموری tf و AUX ویژه‌ی پخش و ضبط ماشین و در کل سیستم های صوتی سی دی خور و آمپیلی فایر هایی که فاقد پورت یو‌اس‌بی USB، مموری، AUX و... با برق 12 ولت هستند.

دارای میکروفُن جهت ضبط صدای محیط روی فلش مموری

خروجی 3 سیم صدا (راست / وسط / چپ) + ورودی برق 12 ولت + رادیو FM + ریموت کنترل

جزییات بیشتر

مشخصات

بلندی (سانتی‌متر) :10.5 سانتی‌متر
پهنا (سانتی‌متر) :2.5 سانتی‌متر
ژرفا- ارتفاع (سانتی‌متر) :2.5 سانتی‌متر
جنس :پلاستیکی
رنگ :سیاه
شدت جریان (آمپر) :1A
تعداد کانال صدا :استریو - 2 کانال
ولتاژ ورودی :5V تا 12V
پشتیبانی بلوتوث :ندارد
جعبه :ندارد
پشتیبانی ضبط :دارد
پشتیبانی تصویر :ندارد
آمپلی فایر :ندارد
درگاه (پورت) ورودی :USB+کارت حافظه+AUX
درگاه (پورت) خروجی :سیم سه سر استریو

اطلاعات بیشتر

درباره‌ی بردهای فلش‌خور کننده پخش خودرو

بردهای یو اس بی خور یا فلش خور سیستم‌های صوتی قدیمی جهت ضبط و پخش خودرو و یا ضبط های قدیمی (سی دی CD خور)  که فاقد درگاه USB، مموری، AUX (اتصال گوشی)، و فناوری بلوتوث هستند به‌کار می‌رود.

این پنل‌ها دارای 3 سیم صدای استریو (راست / میانه / چپ) + ورودی برق 12 ولت ماشین یا آداپتور + آنتن رادیو FM + به همراه ریموت کنترل با برد نزدیک به 8 متر.

برد پنل داشبوردی 12 ولت ماشینی رکورددار دارای توانایی ضبط صدا به وسیله‌ی میکروفُن نصب شده روی برد روی فلش مموری و.. پخش موزیک از روی USB فلش مموری و کارت حافظه tf میکرو Micro SD مموری و دارنده‌ی ورودی صدا AUX و رادیو اف‌ام FM همراه با ریموت کنترل راه دور.

برد فلش خور ویژه‌ی کسانی است که سیستم صوتی ماشین یا ضبط های سی دی CD خور قدیمی دارند، بدون هزینه زیاد در زمینه ی نصب سیستم صوتی تازه و با بهای اندک، از فناوری‌های روز روی پخش خودرو خود بهره ببرند و آهنگ‌های flash مموری یا کارت حافظه tf یا گوشی خود را از این طریق پخش نمایید. همچنین این برد فلش خور ماشینی را میتوان روی پخش و ضبط های قدیمی خانگی اتصال داد و از بلندگو و اسپیکرهای قدرتمند آن ها بهره برد. بردهای رکورد دار دارای یک میکروفن متصل شده روی برد است که می‌تواند صدای محیط پیرامون را روی فلش مموری ضبظ نمایید.

این بردها جایگزین FM پلیرهایی شده که در گذشته به‌کار می‌رفت و دشواری های فراوانی داشتند (به ویژه در خودرو)

به کار انداختن این دستگاه ساده است و تنها بسنده است که برق 12 ولت خودرو یا آداپتور را به ورودی برق آن متصل نمایید و سپس خروجی صدای استریو که دارای 3 سیم است را به آمپیلی فایر یا پخش ماشین متصل کنید. (توجه: در صورت نداشتن تجربه از تعمیرکاران برق ماشین راهنمایی و یاری بگیرید)

شیوه نصب آسان پنل برد فلشخور: در صورتی که پخش کاست خور یا ضبط خانگی سی دی خور و.. شما دارای ورودی AUX است، می‌توانید به سادگی سه سیم صدا استریو خروجی ( چپ + میانه + راست ) را به یک فیش نری AUX ( کلیک کنید در فروشگاه موجود است ) لحیم کنید و به سادگی آن را به پخش قدیمی خودرو و یا سیستم صوتی متصل کنید.

اگر صدا نویز داشت چه باید کرد؟

باید توجه داشت که این دستگاه نیازی به خازن نویزگیر ندارد و تنها درصورتی که برق ماشین نویز داشته باشد می‌توان از این خازن ارزان‌قیمت استفاده کرد.

در صورتی که پس از نصب ماژول MP3 پنل USB روی ضبط، صدا دارای نویز بود یک خازن 470 میکروفاراد 16 ولت با ولتاژ 12 ولت موازی کنید تا نویز صدا گرفته شود. از این نشانی می تونید همراه با برد فلش خور خازن مورد نظر را هم با قیمت 250 تومان تهیه کنید: خرید خازن 470 میکروفاراد 16 ولت

در عکس می‌بینید که پنل برد فلش خور از نوع بلوتوث‌دار بر روی پخش کاست خور ماشین پراید نصب شده و در حال پخش موسیقی از بلوتوث گوشی موبایل است:

در صورت نیاز به آموزش نصب به صورت فراگیرتر به این نشانی مراجعه کنید:

آموزش نصب برد فلش خور ماشینی

1- برد فلش‌خور ماشینی باید به آمپیلی فایر یا پخش ماشین یا ضبط و پخش های قدیمی متصل شود. (مستقیم به بلندگو وصل نشود)

2- همگی بردهای فروخته شده در فروشگاه چیستا آزمون (تست) شده و کاملا سالم تحویل خریدار می‌گردد. در نتیجه مراقب اتصال سیم منفی و مثبت آداپتور یا برق خودرو باشید یا با متخصص مشورت کنید)

توجه: در صورتی که تخصص کافی برای نصب برد ندارید، می‌توانید از « برد فلش خور جعبه‌دار پخش خودرو پرتابل » که در فروشگاه اینترنتی چیستاالکترونیک عرضه می‌شود استفاده کنید. با خرید این برد دیگر نیازی به لحیم کاری و اتصال سیم به آمپیلی فایر و .. توسط متخصص و تعمیرکار نیست. توضیحات بیش‌تر و خرید برد فلش خور پرتابل بدون نیاز به نصب در دو گونه‌ی معمولی و بلوتوث دار در این نشانی:

فروش پنل برد فلش‌خور پخش خودرو جعبه‌ای پرتابل

مدل جعبه و بلوتوث‌دار 220 ولت خانگی

توجه داشته باشید اگر قصد دارید از این کالا برای استفاده خانگی و فلش‌خور کردن اسپیکر، سیستم‌صوتی، ضبط خانگی بهره ببرید بهتر است از مدل 220 ولت برد فلش‌خور استفاده کنید. این مدل دیگر نیازی به منبع تغذیه و آداپتور 12 ولتی نداشته و مستقیم به پریز برق 220V شهری متصل شده و دارای جعبه‌ی زیبا و شکیل است. برای دیدن این کالا روی لینک روبرو کنید کنید: پلیر فلش‌خور USB، مموری و بلوتوث به AUX

usb خور کردن ضبط و سیستم‌های صوتی قدیمی

شما هم اکنون در حال خرید برد رکورد دار هستید. usb خور کننده پخش ماشین - یو اس بی خور کردن پخش خانه و ماشین

کارایی برد فلش usb خور ماشینی به زبان ساده:

 این برد الکتریکی با کیفیت بالا می‌توان هم بر روی پخش، ضبط های خانگی، روی کاست‌های ماشین به‌کاربرده شود، نیروی برق مورد نیاز 12 ولت، دارای ریموت کنترل - پشتیبانی فلش مموری- رم tf + همچنین رادیو اف_ام fm + کنترل تا 8 متری پشتیبانی دارد + توانایی خواندن فرمت‌های mp3 با usb flash، ضبط صدای پیرامون روی فلش مموری

خرید برد یو اس بی خور ماشین پخش ماشین و خانگی بلوتوث‌دار

پنل برد فلش خور بلوتوث‌دار که دارای ورودی یو‌اس‌بی USB، مموری و AUX است ( + گیرنده بلوتوث) و توانایی پخش موسیقی را روی پخش ها و سیستم های صوتی قدیمی ماشین دارد نیز در فروشگاه چیستا الکترونیک موجود است.

خرید برد فلش خور خودرو بلوتوث‌دار

خرید برد فلش‌خور ماشینی معمولی

پنل برد فلش خور معمولی که دارای ورودی یو اس بی USB، مموری و AUX است (بدون بلوتوث و رکورد صدا) و توانایی پخش موسیقی را روی پخش ها و سیستم های صوتی قدیمی ماشین دارد با قیمت پایین‌تر نیز در فروشگاه چیستا الکترونیک موجود است.

خرید برد فلش خور ماشینی معمولی

برد فلش خور تصویری پخش ماشین

این بردهای usb خور افزون بر امکانات بالا با اتصال به نمایشگر LCD می توانند در خودرو انواع فرمت های تصویری را پخش کنند.

خرید برد فلش خور تصویری پخش ماشین

برد USB خور جعبه دار پرتابل پخش ماشین

این دسته از بردها نیازی به نصب توسط متخصص یا تعمیرکار برق ندارند. این کالا دارای جعبه بوده و در دو گونه ی معمولی بدون بلوتوث و بلوتوث دار در فروشگاه چیستا الکترونیک عرضه می گردد:


خرید  پنل برد فلش‌خور پخش خودرو جعبه‌ای پرتابل

نقد و نظرات

رتبه 
1396-08-25

ضبط صدا

این رو مدیران سایت باید جواب بدن اما من به تجربه چون از همین فروشگاه خرید کردم روی برد فلش خور میکروفن دار یک ورودی مستقل صدا استریو هم وجود داره که به نظرم می شه میکروفن مستقل هم بهش متصل کرد علاوه بر میکروفنی که خود کیت USB داره

  رتبه 
  1396-08-25

  ضبط کردن مستقیم

  سلام میخواستم بپرسم اگر بخواهم ازاین پنل روی اکو امپلی فایر استفاده کنم میتونم مستقیم صدا رو ضبط کنم بدون میکروفن داخلی

   رتبه 
   1396-08-24

   در پاسخ داوود

   با سپاس از لطف شما. برد فلش خور که امکان مکالمه تلفنی داشته باشد موجود نیست اما کیت USB فلش خور میکروفن دار هم اکنون در فروشگاه موجود است. مدل میکروفن دار یا همان رکورد دار دارای یک میکروفن است که می‌تواند صدای اطرف را روی فلش و حافظه ضبط کند.
   بردهای فلش خور ارائه شده در فروشگاه چیستا معمولا 5 تا 12 ولت هستند. شما هم اکنون می‌توانید اقدام به خرید انواع برد فلش خور معمولی یا بلوتوث دار یا رکورد دار با برق ورودی 5 تا 12 ولت نمایید. بدون هیچ مشکلی برق 5 تا 12 را به آن بدهید.

   نشانی خرید برد میکروفن دار:
   https://goo.gl/ENm6En

    رتبه 
    1396-03-18

    در پاسخ alireza

    بله دوست گرامی. روی ریموت کنترل و دکمه‌های موجود روی پنل برد فلش خور USB رکورددار و دیگر بردهای یو اس بی دکمه‌های تنظیم ولوم صدا نیز وجود دارد

     رتبه 
     1396-03-18

     6.1

     سلام ممنون از سایت خوبتون میخاستم ببینم اگه بخوام به برد امپلی ببندشم برد فلش خور خودش امکان تنظیم صدا داده یا ن

     • تعداد 1 نفر از 1 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.
     رتبه 
     1395-10-07

     در پاسخ به علی

     نام آهنگ در نمایشگر به نمایش در آمده ولی نام پوشه خیر

      رتبه 
      1395-10-07

      نمایش آلبوم و اسم آهنگ

      با سلام آیا آلبوم و اسم آهنگ نمایش میده؟؟؟

      • تعداد 0 نفر از 1 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.
      رتبه 
      1395-08-17

      روش ظبط

      با سلام
      وسیله خوب وباکیفیتی است. فقط در مورد ظبط کردن .راهنمایی کنید

       رتبه 
       1395-08-08

       در پاسخ به: پناه

       کاربر گرامی با درود و خسته نباشید. خیر متاسفانه بردهای فلش خور دار ساعت دیجیتال نیستند

        رتبه 
        1395-08-05

        برد رکورد دار

        سلام.من نمونه رکورد دارش رو خریدم آیا این بردها ساعت رو هم نشان میدهند؟اگر اینطور باشه میشه راحت جای ساعت ماشین نصبش کرد.ساعت پراید جای مناسبی برای این برد هست

         رتبه 
         1395-08-05

         در پاسخ به محسن ب

         دوست گرامی این مشکل نمی تواند مربوط به مواردی که گفتید باشد اگر دقیقا برق (5 تا 12 ولت ) را با دقت در زمینه‌ی اتصال قطب های منفی و مثبت به برد فلش خور بدهید.
         بدون هیچ مشکلی برد فلش خور قابل استفاده روی هر گونه ضبط و پخش و آمپلی فایر و اسپیکر است

          رتبه 
          1395-08-05

          ولناژ و آمپر

          باسلام من این دستگاه رو میخواستم به اسپیکر قدیمی جینیوس 5.1کانال که قدرت 46وات ار ام اس هست وصل کنم بعد از اتصال برق خازن برق کنار ورودی جریان ترکید و صدا داد ترانس داخلی 12ولت و5آمپر هست دلیلش چی میتونه باشه ؟ آمپر بالا یا ...

           رتبه 
           1395-04-09

           برای ضبط محیط پیرامون توسط این دستگاه

           باید چند بار دکمه Mode روی پنل یا روی ریموت کنترل بزنی تا کلمه Rec روی پنل ظاهر شود

           • تعداد 2 نفر از 3 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.
           رتبه 
           1395-03-17

           درمورد ضبط صدای محیط پیرامون توسط این ماژول

           سلام . خیلی خیلی خیلی ممنون میشم در مورد اینکه اگر بخواهیم صدای محیط پیرامون رو توسط این برد ضبط کنیم به چه صورت باید عمل کنیم چون اصلان رو ریموت گزینه ای در موردREC نیست ! آیا واقعا در منوی داخلیش همچین قابلیتی داره که صدای محیط رو رو رم ضبط کنه / ممنون

           • تعداد 1 نفر از 2 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.
           رتبه 
           1395-01-22

           قابلیت تعمیر

           من گرفتم و استفاده کردم خیلی جالبن,اما تنها نقطه ضعفی که دارن و خیلی خیلی مهمه حساس بودنشون به اتصال قطبها هست,به نحوی که اگه قطب مثبت و منفی رو جابجا وصل کنید برد کلآ میسوزه و فکر نکنم قابل تعمیر باشه,اگه کسی میدونه چطور تعمیر میشه اطلاع رسانی کنه,ممنون

           • تعداد 2 نفر از 2 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.

           بررسی خود را بنویسید!

           نوشتن نقد و نظر

           برد رکورددار فلش خور پخش ماشین

           برد رکورددار فلش خور پخش ماشین

           برد پنل فلش‌خور record دار AUX پخش ماشین

           برد پنل داشبوردی 12 ولت فلش خور رکورددار ماشینی دارای درگاه ورودی یو‌اس‌بی USB، مموری tf و AUX ویژه‌ی پخش و ضبط ماشین و در کل سیستم های صوتی سی دی خور و آمپیلی فایر هایی که فاقد پورت یو‌اس‌بی USB، مموری، AUX و... با برق 12 ولت هستند.

           دارای میکروفُن جهت ضبط صدای محیط روی فلش مموری

           خروجی 3 سیم صدا (راست / وسط / چپ) + ورودی برق 12 ولت + رادیو FM + ریموت کنترل

           لوازم جانبی

           12 محصولات دیگر در همان شاخه: