برد فلش‌خور بلوتوث‌دار ماشینی

محصول جدید

برد فلش خور ماشینی بلوتوثی پخش خودرو

برد پنل داشبوردی 12 ولت فلش خور بولوتوث Bluetooth دار،یو اس بی، مموری و AUX خور ویژه‌ی پخش و ضبط ماشین و در کل پخش ها و آمپلی فایر هایی که فاقد پورت یو‌اس‌بی USB، مموری، AUX - ورودی برق 12 ولت. پخش موسیقی با بهترین کیفیت - پخش موزیک با بلوتوث

دارای گیرنده بلوتوث از گوشی، تبلت و ... خروجی 3 سیم صدا (راست / وسط / چپ) + ورودی برق 12 ولت + آنتن رادیو FM + ریموت کنترل

جزییات بیشتر

32,200 تومان

-8%

35,000 تومان

مشخصات

بلندی (سانتی‌متر) :10.5 سانتی متر
پهنا (سانتی‌متر) :2.5cm
ژرفا- ارتفاع (سانتی‌متر) :3cm
جنس :پلاستیکی
رنگ :سیاه
شدت جریان (آمپر) :1A
ولتاژ ورودی :5V تا 12V
پشتیبانی بلوتوث :دارد
جعبه :ندارد
پشتیبانی میکروفن-رکورد :ندارد
پشتیبانی تصویر :ندارد
آمپلی فایر :ندارد
درگاه (پورت) ورودی :USB+کارت حافظه+AUX

اطلاعات بیشتر

توجه: در صورتی که قصد ندارید وارد درگیری‌های نصب و لحیم‌کاری و غیره شوید از برد فلش خور جعبه‌دار استفاده کنید که در فروشگاه چیستا الکترونییک موجود است. برای ضبط خانگی یا سینمای خانگی نیز برد فلش خور جعبه‌دار و پرتابل گزینه‌ی بهتری است و دیگر نیازی به لحیم‌کاری و.. ندارد. ( خرید  پنل برد فلش‌خور پخش خودرو جعبه‌ای پرتابل )

ویژگی‌های بردهای یو‌اس‌بی فلش خور بلوتوثی

بردهای یو اس بی خور یا فلش خور پخش ماشین جهت ضبط و پخش خودرو و یا پخش و ضبط های قدیمی که فاقد درگاه یو اس بی USB یا مموری یا AUX (اتصال گوشی) هستند به‌کار می‌رود. این برد دارای گیرنده ی بلوتوث است که افزون بر پخش با درگاه های فلش مموری، کارت حافظه و ... توانایی دریافت موسیقی پخش شده از بلوتوث گوشی موبایل و.. را دارد. این بردها دارای خروجی 3 سیم صدای استریو (راست / وسط / چپ) + ورودی برق 12 ولت + آنتن رادیو اف ام + به همراه ریموت کنترل.

برد پنل داشبوردی 12 ولت ماشینی جدید دارای توانایی پخش موزیک از بلوتوث گوشی موبایل، روی USB فلش مموری و کارت حافظه میکرو Micro SD مموری و دارنده‌ی ورودی صدا AUX و رادیو اف‌ام FM همراه با ریموت کنترل راه دور.

برد فلش خور 12 ولت بلوتوث دار

برد فلش خور ویژه‌ی کسانی است که سیستم شنیداری ماشین قدیمی دارند بدون خرید پخش جدید و با بهای کم، از فناوری‌های روز در خودرو خود بهره ببرند و آهنگهای فلش مموری یا کارت حافظه یا گوشی خود را از این طریق پخش نماند. همچنین این برد فلش خور ماشینی را میتوان روی پخش و ضبط های قدیمی اتصال داد و از بلندگو و اسپیکرهای قدرتمند آن ها بهره برد.

این دستگاه جایگزین اف ام پلیرهایی شده که در گذشته به کار می رفت و مشکلات فراوانی داشتند (به ویژه در ماشین)

نصب دستگاه ساده است و تنها کافی است که یک برق 12 ولت ماشین یا آداپتور را به ورودی برق آن متصل نمود و سپس خروجی صدای استریو که دارای 3 سیم است را به آمپیلی فایر یا پخش ماشین متصل نمایید. (در صورت نداشتن تجربه از تعمیرکاران برق خودرو راهنمایی و کمک بگیرید)

آموزش نصب پنل برد فلش خور بلوتوث

قابل نصب روی انواع پخش ماشین ، ضبط خانگی ، آمپلی فایر ، سینمای خانگی و...

1- در صورتی که دستگاه شما دارای ورودی AUX است:
الف: سه سیم خروجی صدا استریو از بُرد را به پایه‌های ورودی AUX لحیم کنید
ب: یا سه سیم خروجی صدا استریو را به یک فیش نری آداپتور لحیم کنید و فیش را وارد ورودی AUX کنید

2- در صورتی که دستگاه شما ورودی AUX ندارد سه سیم خروجی صدا استریو را توسط تعمیرکار صوتی و تصویری به پایه‌های آی سی دستگاه لحیم کنید

اگر صدا نویز داشت چه باید کرد؟

در صورتی که پس از نصب ماژول MP3 پنل USB روی ضبط، صدا دارای نویز بود یک خازن 470 میکروفاراد 16 ولت با ولتاژ 12 ولت موازی کنید تا نویز صدا گرفته شود. از این نشانی می تونید همراه با برد فلش خور خازن مورد نظر را هم با قیمت 250 تومان تهیه کنید: خرید خازن 470 میکروفاراد 16 ولت

آموزش نصب

نصب دستگاه ساده است و تنها کافی است که یک برق 12 ولت ماشین یا آداپتور 12 ولت را به ورودی برق آن متصل نمود و سپس خروجی صدای استریو که دارای 3 سیم است را به آمپیلی فایر یا پخش ماشین متصل نمایید. (در صورت نداشتن تجربه از تعمیرکاران برق خودرو راهنمایی و کمک بگیرید)

شیوه نصب آسان پنل برد فلشخور به پخش AUX دار: در صورتی که پخش کاست خور یا ضبط خانگی سی دی خور و.. شما دارای ورودی AUX است، می‌توانید به سادگی سه سیم صدا استریو خروجی ( چپ + میانه + راست ) را به یک فیش نری AUX ( کلیک کنید در فروشگاه موجود است ) لحیم کنید و به سادگی آن را به پخش قدیمی خودرو و یا سیستم صوتی متصل کنید. در واقع یک کابل صدا AUX یک سر نری ساخته‌اید و سر دیگر که فیش ندارد به برد متصل شده.

برق 12 ولت ماشین هم که به سادگی به سیم دوتایی متصل می شود ( مراقب قطب + و - باشید)

در تصویر می‌بینید که برد فلش خور از نوع بلوتوثی بر روی پخش کاست خور ماشین پراید نصب شده و در حال پخش موسیقی از بلوتوث گوشی موبایل می باشد:

برد فلش خور پخش پراید

در صورت نیاز به آموزش نصب به صورت فراگیرتر به این نشانی مراجعه کنید:

آموزش نصب برد فلش خور ماشینی

1- برد فلش خور ماشینی باید به آمپلی فایر یا پخش ماشین یا ضبط و پخش های قدیمی متصل شود

2- همگی بردهای فروخته شده در فروشگاه چیستا آزمون (تست) شده و کاملا سالم تحویل خریداری گرامی می گردد. در نتیجه مراقب اتصال سیم منفی و مثبت آداپتور آن باشید یا با متخصص مشورت کنید)

توجه: در صورتی که تخصص کافی برای نصب برد ندارید، می‌توانید از « برد فلش خور جعبه‌دار پخش خودرو پرتابل » که در فروشگاه اینترنتی چیستاالکترونیک عرضه می‌شود استفاده کنید. با خرید این برد دیگر نیازی به لحیم کاری و اتصال سیم به آمپلی فایر و .. توسط متخصص و تعمیرکار نیست. توضیحات بیش‌تر و خرید برد فلش خور پرتابل بدون نیاز به نصب در دو گونه‌ی معمولی و بلوتوث دار در این نشانی:


فروش پنل برد فلش‌خور پخش خودرو جعبه‌ای پرتابل

شاید برخی از کاربران در اینترنت با عنوان های دیگری ولی با نیاز مشترک به دنبال این دستگاه یا ماژول باشند. این پنل های داشبوردی را در اینترنت به این گونه نیز جستجو می‌کنند:

فلش خور كردن ضبط خانگی

تبدیل ضبط ماشین به usb

تبدیل ضبط معمولی به فلش خور

چگونه ضبط ماشین را فلش خورکنیم

فلش خور كردن پخش پراید

برد فلش خور ماشین

آموزش فلش خور كردن ضبط خانگی

تبدیل aux به فلش

usb خور کردن ضبط و سیستم‌های صوتی قدیمی

شما هم اکنون در حال خرید برد فلش خور بلوتوث دار هستید. این بردها معمولا برای فلش خور یا usb خور کردن پخش کاست خور یا سی دی خور ماشین هایی مانند پراید و پیکان و ال 90 و .. که پخش آن ها فاقد درگاه های مورد نظر است به کار می رود.

کاربرد برد 12 ولت فلش خور ماشینی به زبان ساده:

این برد الکتریکی با کیفیت بالا می‌توان هم بر روی پخش، ضبط های خانه، روی کاست‌های ماشین به‌کاربرده شود، نیروی برق مورد نیاز 12 ولت، دارای ریموت کنترل - پشتیبانی از بلوتوث گوشی و کامپیوتر و ... فلش مموری- رم tf + همچنین رادیو اف_ام fm + کنترل تا 8 متری پشتیبانی دارد + توانایی خواندن فرمت‌های mp3 با usb flash و بلوتوث و AUX

برد فلش خور بلوتوث ضبط ماشین

شیوه‌ی اتصال و پخش موسیقی به وسیله‌ی بلوتوث

در صورتی که برد فلش خور شما بلوتوث دار باشد 1- پس از اتصال و روشن کردن برد فلش خور یا روشن کردن برد فلش خور پرتابل با زدن دکمه‌ی MODE روی ریموت کنترل نوشته‌ی روی برد به صورت BLUE در می‌آید، بلوتوث دستگاه خود (موبایل، تبلت یا لپ تاپ) را روشن کنید تا دستگاه برد فلش خور در میان دستگاه‌های بلوتوث اطراف بشناسد 2- روی گزینه‌ی اتصال گوشی موبایل یا تبلت و .. به برد کلیک کنید 3- دستگاه شما به برد فلش خور متصل شده و می توانید موسیقی خود را از طریق بلوتوث پخش کنید.

راهنمای بهره‌گیری از ریموت کنترل

با بهره‌گیری از دکمه‌ی MODE روی ریموت کنترل می‌توانید تعیین کنید که صدای پخش‌کننده (برد فلش خور پخش ماشین) از طریق 1- یو اس بی فلش مموری 2- مموری MMC/SD کارت حافظه 3- رادیو اف‌ام 4- بلوتوث گوشی موبایل، تبلت یا لپ تاپ باشد.

فروش انواع بردهای فلش خور در فروشگاه چیستا الکترونیک

1- برد فلش خور  USB / AUX / مموری TF

پنل برد فلش خور معمولی که دارای ورودی یو اس بی USB، مموری و AUX است (بدون بلوتوث) و توانایی پخش موسیقی را روی پخش ها و سیستم های صوتی قدیمی ماشین دارد با قیمت پایین‌تر نیز در فروشگاه چیستا الکترونیک موجود است.

خرید برد فلش خور ماشینی معمولی

2- برد فلش‌خور کننده‌ی رکورد Record دار

این بردها ضبط و پخش ماشینی و خانگی و کلا سیستم‌های صوتی قدیمی فاقد درگاه‌های یو اس بی USB / AUX / مموری TF و ... را مجهز به درگاه‌های مورد نظر یا به اصلاح فلش خور یا USB خور می‌کنند. برد فلش خور رکورددار افزون بر امکانات بالا دارای یک میکروفُن نصب شده روی برد الکترونیکی است که می‌تواند صدای محیط پیرامون را ضبط کرده و روی فلش مموری ذخیره نماید.

خرید برد رکورد دار فلش خور کننده پخش ماشین

3- برد فلش خور تصویری پخش ماشین

این بردهای usb خور افزون بر امکانات بالا با اتصال به نمایشگر LCD می توانند در خودرو انواع فرمت های تصویری را پخش کنند.

خرید برد usb flash تصویری پخش ماشین

4- برد یو اس بی خور پرتابل بدون نیاز به نصب

با داشتن این برد فلش خور  دیگر نیازی به لحیم کاری و اتصال سیم به آمپیلی فایر و .. توسط متخصص و تعمیرکار نیست.


خرید پنل برد فلش‌خور پخش خودرو جعبه‌ای پرتابل

نقد و نظرات

رتبه 
1396-01-29

در پاسخ amir

خیر دوست گرامی این برد فلش خور بلوتوث دار 12 ولتی ضبط ماشین، فاقد امکان تعویض پوشه است. برای خرید برد فلش خور با توانایی تعویض آلبوم و پوشه باید از نوع تعویض پوشه دار استفاده کنید

  رتبه 
  1396-01-29

  پوشه

  با سلام
  این برد بلوتوث دار قابلیت تعویض پوشه هم داره؟

   رتبه 
   1396-01-28

   حذف نویز

   با سلام
   در مورد حذف نویز که گفتید از یک خازن 470 میکروفاراد 16 ولت استفاده کنیم اگر به جای 16 ولت 50 ولت باشه مشکلی ایجاد می کنه ؟
   با تشکر

    رتبه 
    1396-01-20

    در پاسخ علیرضا

    شما می توانید این برد فلش خور را در هر نقطه از داشبورد یا حتی به جای درایور سی دی ضبط یا هر نقطه از خودرو نصب کنید. توجه کنید که اندازه پنل بسیار کوچک است و می توانید با بهره گیری از دو سوراخ کناری آن را به هر سطحی پیچ کنید

     رتبه 
     1396-01-20

     محل نصب

     ببخشید این وسیله عالیه فقط اینکه کجا باید قرار بگیره؟ محل قرار گیریش؟ چون من یک ضبط پخش سی دی اصلی شرکتی دارم

      رتبه 
      1395-12-24

      در پاسخ ابراهیم

      بله هم با برق پاور رایانه و هم با برق 12 ولت خودرو و همچنین برق آداپتور 5 تا 12 ولت می تونید برق پنل فلش خور رو تامین کنید
      ارسال با پست پیشتاز 2 تا 3 روز کاری برای سراسر نقاط ایران ئو با پست سفارشی 3 تا 4 روز کاری است.

       رتبه 
       1395-12-24

       سوال در مورد برق

       سلام برق دی سی میخوره یا آ سی با پاور کامپیوتر میشه تغذیه کرد? پاور دی سی هست.
       و اینکه سفارش برای تهران چقدر طول میکشد؟
       شما کدام شهر هستید؟
       با تشکر

        رتبه 
        1395-12-08

        در پاسخ شنبدی

        ممکن است رگولاتور یا آی سی بسوزد. اگر رگولاتور کیت USB بسوزد با تعویض آن برد قابل تعمیر است ولی اگر آی سی دستگاه بسوزد قابل تعمیر نیست

         رتبه 
         1395-12-08

         سیم 12 اشتباه نکنید!

         سلام اگر اشتباهی سیم تغذیه برد جابه جا بزنیم خازن میسوز یا ای سی ! ممنون

          رتبه 
          1395-12-03

          در پاسخ میثم

          دوست گرامی برد فلش خور بلوتوث دار روی پنل دارای یک علامت بلوتوث است. شما هم اکنون در صفحه خرید کیت یا پنل برد فلش خور بلوتوث دار هستید. بله برد فلش خور بلوتوث دار دارای صدای خروجی استریو است.

           رتبه 
           1395-12-03

           بلوتوث

           با سلام
           بالاخره کدومش بلوتوث داره همه عکسها و اطلاعات یکیه قیمت بالا پایینه
           آیا بلوتوثش استریو هست؟

            رتبه 
            1395-11-22

            کیفیت

            کیفیت برد فلش خور بلوتوثی عالیه. ممنون. راستی اونهایی که ضبط ماشینشون نویز داره حتما خازن نویزگیر 470 میکروفاراد رو هم تهیه کنند بزارن سر راه ورودی برق پخش ماشین

             رتبه 
             1395-08-05

             برد فلش خور بلوتوثی

             با یک روز تاخیر به دستم رسید. البته شاید چون شهرستان هستیم. ولی برد فلش خور به خوبی کار کرد ممنون از چیستا الکترونیک

              بررسی خود را بنویسید!

              نوشتن نقد و نظر

              برد فلش‌خور بلوتوث‌دار ماشینی

              برد فلش‌خور بلوتوث‌دار ماشینی

              برد فلش خور ماشینی بلوتوثی پخش خودرو

              برد پنل داشبوردی 12 ولت فلش خور بولوتوث Bluetooth دار،یو اس بی، مموری و AUX خور ویژه‌ی پخش و ضبط ماشین و در کل پخش ها و آمپلی فایر هایی که فاقد پورت یو‌اس‌بی USB، مموری، AUX - ورودی برق 12 ولت. پخش موسیقی با بهترین کیفیت - پخش موزیک با بلوتوث

              دارای گیرنده بلوتوث از گوشی، تبلت و ... خروجی 3 سیم صدا (راست / وسط / چپ) + ورودی برق 12 ولت + آنتن رادیو FM + ریموت کنترل

              لوازم جانبی

              8 محصولات دیگر در همان شاخه: