شارژر باتری Camelion قلمی و نیم قلم

محصول جدید

شارژر باطری کملیون 4 پورت

با شارژر کملیون امکان شارژر کردن 4 باتری به‌صورت هم‌زمان از انواع قابل شارژ از جمله در اندازه‌های باتری نیم‌قلمی یا باتری قلمی را به شما می‌دهد - شارژ باطری Ni-MH/Ni-Cd - دارای ورودی برق 100 تا 220 ولت شهری و سیم برق 2 شیار جهت اتصال به پریز - شدت جریان خروجی برای باتری قلمی 0.5 تا 1 آمپر و برای نیم قلم 0.6 آمپر - 6 لایه محافظت در برابر افزایش دما، جریان، ولتاژ و اتصال کوتاه

جزییات بیشتر

49,000 تومان

مشخصات

رنگ :سپید / سفید
شدت جریان (آمپر) :0.5 & 1& 0.3 & 0.6
دیگر ویژگی ها :دارای 6 سامانه‌ی محافظتی
ولتاژ ورودی :220V
قابلیت شارژ :دارد

اطلاعات بیشتر

درباره شارژر باتری کملیون Super Fast Charger

این دستگاه به صورت همزمان می‌تواند 4 عدد باتری Ni-MH/Ni-Cd را شارژ کند. تفاوتی ندارد که باطری شما قلمی یا نیم قلم باشد. منبع تغذیه ورودی این دستگاه شارژر باطری برق شهری 100 تا 240 ولت است. یک کابل برق دو شیار رادیویی برق نیز همراه با دستگاه و درون بسته‌بندی آن وجود دارد که از طریق آن می‌توانید دستگاه را به پریز برق متصل کنید.

این شارژر توانایی شارژ 1 تا 4 باتری قلمی یا نیم‌قلمی مدل‌های Ni-MH یا Ni-Cd را دارد. فعالیت شارژ در سه تراز گوناگون دارای لایه‌‎ی محافظ است. اگر تغییر ولتاژ، داغ‌شدن بیش ‌از اندازه، جای گرفتن باتری‌ها به گونه‌ی وارونه، اتصال کوتاه و موارد همانند پیش آید، شارژ به‌گونه‌ی خودکار قطع می‌شود. شارژر این توانایی را دارد که فرآیند شارژ را اتوماتیک، پس از 5 / 3 ساعت برای 1 تا 2 سلول و 7 ساعت برای 3 تا 4 سلول قطع کند.

شارژر باتری کملیون Super Fast Charger

شدت جریان و نمایشگر شارژر کملیون

شدت جریان خروجی این دستگاه برای شارژ کردن باتری قلمی 1 تا نیم آمپر است و برای باتری‌های شارژر نیم قلمی 0.6 ا 0.3 آمپر است. این شدت جریان می‌تواند در زمان‌های گوناگون و بسته به نوع باتری متفاوت باشد.

همچنین دستگاه دارای یک چراغ نمایشگر وضعیت در بالای هر جایاه شارژ است. یعنی بالای هر کدام از پورت‌ها و محل جای‌گیری باتری‌ها دارای یک چراغ LED است. اگر رنگ این نمایشگر قرمز باشد نشان‌دهنده‌ی درست بودن کار و شارژ شدن باتری است. اگر اتصال کوتاه یا جای‌گیری باتری نامناسب و خراب ایجاد شده باشد چراغ به صورت چشمک‌زن نمایش داده می‌شود. و در صورتی که رنگ چراغ LED سبز باشد نشان‌گر پایان یافتن شارژ است. و در پایان قابلیت تشخیص جاگیری نادرست باتری ( قطب باتری ) در این دستگاه وجود دارد.

ایمنی 6 لایه شارژر Camelion

این دستگاه دارای 6 لایه محافظتی است. از نظر ایمنی این دستگاه دارای بهترین و تازه‌ترین استانداردهای جهانی است. در نتیجه در برابر هر گونه افزایش و کاهش ولتاژ برق، اتصال کوتاه، دمای بیش از اندازه و... محفوظ است. امکان شارژ 1 یا 2 یا 3 یا 4 باتری در شارژر کملیون فراهم است.

قیمت شارژر باتری کملیون

Super Fast Chargerمدل  BC-1007

مدت زمان شارژ باتری

مدت زمان شارژ کردن هر باطری متفاوت است. اما برای نمونه برای شارژ کردن یک یا 2 عدد باتری قلمی Ni-MH با گنجایش فرضی 2700 ميلي‌آمپرساعت، نزدیک به 3 ساعت شارژ بسنده است. و در نمونه دیگر برای شارژ 3 تا 4 عدد باتری از همین گونه، نزدیک به 6 ساعت نیاز به شارژ وجود دارد. مدت زمان شارژ به صورت دقیق‌تر:

گونه و نوع باتری
مدت زمان شارژ باتری)
1-2 Cells3-4 Cells
AA Ni-MH 2700mAh3 ساعت6 ساعت
AA Ni-MH 2000mAh2,5 ساعت4,5 ساعت

AA Ni-MH 1500mAh

2 ساعت3,5 ساعت

AAA Ni-MH 800mAh

1,6 ساعت3 ساعت
ویژگی‌های فنی
 • توانایی شارژ 4 باتري قلمي و نیم قلمی قابل شارژ
 • پشتیبانی از باطری‌های NiMH و NiCD
 • دارای انواع سامانه‌های محافظ ايمنی
 • شارژ پُرشتاب و سریع Fast Charger
 • ولتاژ ورودی دستگاه : 100 تا 240 ولت
 • شدت جریان شارژ برای باتری قلمی  0.5 تا 1 آمپر
 • شدت جریان شارژ برای باتری نیم قلمی : 0.3 تا 0.6 آمپر
 • دارای نشانگر شارژ با چراغ LED
 • توانایی شارژ باتری‌های از نوع NiMH و NiCD
 • توانایی شناسایی قطب‌های باتری
 • توانایی شناسایی باتری‌های غیرمناسب و ناسازگار
 • ایمن در مقابل افزایش دما، جریان و اتصال کوتاه
ورودی
100 -240V ~ 50/60 Hz
خروجی

 AA1000میلی آمپر (für 1-2 pcs) 
500میلی آمپر (für 3-4 pcs)
AAA600میلی آمپر (für 1-2 pcs) 
300میلی آمپر ساعت (für 3-4 pcs)

منبع

شارژ باطری کملیون

شارژ باتری چیست

امروزه کاربرد باتری‌های قلمی و نیم قلمی در دستگاه‌های گوناگون از جمله کنترل تلویزیون، رسیور ماهواره، گیرنده دیجیتال، ضبط و پخش، اسباب‌بازی، ماوس و کیبورد بی‌سیم، ساعت، تلفن و .. فراوانی یافته است. در نتیجه خرید یک باتری قابل شارژ و استفاده از شارژر بارتری در هرخانه می‌تواند حتی جنبه‌ی اقتصادی نیز پیدا کند.

شارژر باطری دستگاهی است برای تزریق نیرو ( انرژی ) به درون باتری‌های قابل شارژ که این کار با خرنه‌ی جریان الکتریکی به درون باتری انجام می‌شود. این جریان شارژ می‌توان به فناوری ساخت و یا حجم و گنجایش باتری مورد استفاده بستگی دارد. برای نمونه برای شارژ باتری خودرو 12 ولت جریانی متفاوت با شارژ باتری قلمی و نیم قلم دارد.

شارژرهای باتری انواع گوناگونی دارند از جمله شارژر ساده باتری، قطره‌ای، زمان‌دار،هوشمند، پالسی، شارژر بی‌سیم ، و USB و دیگر انواع که از حوصله‌ی این بحث خارج است. اما شارژر مورد نظر ما شارژر باتری‌های قلمی و نیم قلمی است. Ni-MH/Ni-Cd

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

شارژر باتری Camelion قلمی و نیم قلم

شارژر باتری Camelion قلمی و نیم قلم

شارژر باطری کملیون 4 پورت

با شارژر کملیون امکان شارژر کردن 4 باتری به‌صورت هم‌زمان از انواع قابل شارژ از جمله در اندازه‌های باتری نیم‌قلمی یا باتری قلمی را به شما می‌دهد - شارژ باطری Ni-MH/Ni-Cd - دارای ورودی برق 100 تا 220 ولت شهری و سیم برق 2 شیار جهت اتصال به پریز - شدت جریان خروجی برای باتری قلمی 0.5 تا 1 آمپر و برای نیم قلم 0.6 آمپر - 6 لایه محافظت در برابر افزایش دما، جریان، ولتاژ و اتصال کوتاه

8 محصولات دیگر در همان شاخه: